Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kronan

63 erbjudanden just nu · Mellerud · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 120 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Minicyklamen 10,5cmMurgröna 10,5 cm SEMurgrönaupp till −40 %

ICA

3 varor i erbjudandet

30 kr

29,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa BandetSolhatt 14 cm Älskas av bin−34 till −39 %

ICA

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−37 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−37 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Kyckling Grillad −37 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 32 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i bukettenSilvergirland 12 cmSilvergirland 12cmupp till −33 %

Trädgård

3 varor i erbjudandet

40 kr

39,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Kiwi ca Klass 1 −33 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−31 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Roast'n Toast −28 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 35 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Jordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AAA/LR03 10-p−22 %

Batteri

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Original −20 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 112 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−15 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 87 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Matcha Latte DessertChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2

Mejeridessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronan
Pressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronan
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Bts Brown Suger PancakeGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Max LimeMax 6P

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronan
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronan
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Krysantemum 11cmKrysantemum 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Krysantemum

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 50 kr

34,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronan
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronan
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Kronan
Tyck till