Primat

Veckans erbjudanden på ICA Lönashult

44 erbjudanden just nu · Lönashult · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1−42 %

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Morötter Klass 1 −40 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 30 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Druva röd kf ICADruvor Crimson Röda kärnfria Klass 1−37 %

Frukt

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 39 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−33 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 154 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 123 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−15 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 46 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Potatis Fast Drömpotatis Klass 1Delikatesspotatis Sköljd Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+4

Glass

9 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Skogsbär CrushZeroCrush SmultronZero SugarHallon Crush+3

Läsk

8 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+8

Pizza

13 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Caesarpaj Kyckling BaconMozzarellapaj Dafgårds+14

Frysta måltider

19 varor i erbjudandet

27 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lönashult
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Lönashult
Tyck till