Primat

Erbjudanden på ICA Nära Fränsta

40 erbjudanden just nu · Fränsta · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −43 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 243 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Mango Fryst −35 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Vetemjöl −30 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 23 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−29 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Morötter Klass 1 −27 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 25 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Nötfärs Färsk −26 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 67 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Fränsta
Tyck till