Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Slite

46 erbjudanden just nu · Slite · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Pommes fritesPommes strips−37 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Kebabsås HetKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−32 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−28 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 123 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Dill Gräslök ChipsDoodles CheezCruncherz CheezSaltade ChipsSourcream Onion Chips−24 %

Olw

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

4 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Nötfärs Färsk −24 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 65 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−23 %

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 55 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−22 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 50 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Vetemjöl −20 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Orange 10-pack10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Wienerbröd vaniljWienerbröd Hallon & vaniljWienerbröd Blåbär & VaniljEstellefläta ChokladEstellefläta+2

Kex & kakor

7 varor i erbjudandet

7 kr

3 för 22kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Pink LemonadeJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Nektar ApelsinBrasilien ExploreRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Salsiccia SmalChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökChorizo Red Hot

Scan

4 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Magisk MangoSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Slite
Tyck till