Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Katrineholm

138 erbjudanden just nu · Katrineholm · uppdaterat idag · Sida 1 av 2 · Endast erbjudanden

Om butiken
Mozzarella limpaGrillost NorrloumiTaco Riven OstPizza Riven Ostupp till −55 %

Ost

4 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Katrineholm
Asiatisk MayoGreen Goddess SåsSriracha Mayo VegoBearnaisesås ChiliDressing Orient−51 %

Rydbergs

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 31 kr

2 för 30kr

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Kryddkorv Cabanossy 90% KötthaltChorizo Paprika & chili−47 %

Härryda Karlsson

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 47 kr

25 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Katrineholm
Mugg Pumpa −46 % ↗

Mugg Pumpa

ICA · 600 ml

39 kr ordinarie 72 kr

65 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
® Mittbit ca 33 % −38 % ↗

® Mittbit ca 33 %

Västerbottensost · 1000 g

159 kr/kg ordinarie 257 kr/kg

ca 159 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Butter Chicken MildTikka Masala−38 %

Pataks

2 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 45 kr

27,80 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Kryddsmör Toscana −36 % ↗

Kryddsmör Toscana

Biggans · 65 g

12 kr ordinarie 19 kr

184 kr/kg

t.o.m. 6 okt

Nära Katrineholm
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Vaniljsås −36 % ↗

Vaniljsås

Dreamy Dessert · 500 ml

20 kr ordinarie 31 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Pasta FarfallePipe RigatePasta RigatoniPasta FusilliGirandole Torsades+1−35 %

Barilla

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

2 för 25kr

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Bearnaise Original −34 % ↗

Bearnaise Original

LOHMANDERS · 500 ml

33 kr ordinarie 50 kr

66 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Halloumi tryffel −34 % ↗

Halloumi tryffel

ICA · 180 g

28 kr ordinarie 42 kr

153 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Nära Katrineholm
Laktosfri Creme Bonjour Rostad PaprikaKantarell laktosfriSoltorkad Tomat laktosfriGräslök laktosfriLaktosfri Creme Bonjour Vitlök−34 %

Laktosfri

5 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 24 kr

16 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Kryddkorv Sriracha Extra Fin 78% KötthaltGrillkorv Ost och Bacon Extra Fin 78% KötthaltOstwurst Extra FIn 73% Kötthalt−34 %

Extra Fin

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

20 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Katrineholm
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Comté Lagrad 8Mån −31 % ↗

Comté Lagrad 8Mån

VAGNE · 175 g

44 kr ordinarie 64 kr

251 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Skyr Protein VaniljSkyr Naturell−31 %

Skyr

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 26 kr

18 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Skyr Creamy NatralKvarg NaturellKvarg Vaniljupp till −31 %

Ehrmann

3 varor i erbjudandet

18 kr

18 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−30 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Matlagnings Grädde −29 % ↗

Matlagnings Grädde

ARLA KÖKET · 500 ml

22 kr ordinarie 30 kr

43 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Ära Mild 28%Rike Mild−29 %

Mild

2 varor i erbjudandet

59 kr ordinarie 83 kr

59 kr/st

t.o.m. 2 okt

Nära Katrineholm
Högrevskorv 85% KötthaltChorizo Rödvin−28 %

Härryda Karlsson

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 56 kr

40 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Katrineholm
Havrering Naturell −28 % ↗

Havrering Naturell

AXA · 350 g

25 kr ordinarie 35 kr

71 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Rågi RågknäckebrödSport Knäckebröd−23 till −28 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Sandwich PestoTomato Basil SandwichCheese &Chives Sandwich−28 %

Sandwich

3 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

3 för 19kr

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Sandwich Pizza −28 % ↗

Sandwich Pizza

WASA · 37 g

6 kr ordinarie 9 kr

171 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Sourcream OnionCheese Paprika Sandwich−28 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

3 för 19kr

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Chèvre Hårdost −28 % ↗

Chèvre Hårdost

Soignon · 180 g

40 kr ordinarie 55 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Chips TryffelPotatischips ParmesanSourcream & triple onionChips Havssalt−28 %

Gårdschips

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 39kr

t.o.m. 22 okt

Nära Katrineholm
Minestrone Varma KoppenPotatis&Purjo Varma KoppenSparris Varma KoppenOst & Broccoli Varma Koppen−27 %

Varma Koppen

4 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 17 kr

12 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Kycklinglår Filé −27 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 150 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Müslibar Sweet & Salty Peanut ProteinMüslibar Cocoa ProteinMüslibar Banana/Vanilla Protein−27 %

Müslibar Protein

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Multivitamin JuicePink Lady ApplejuiceJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin−27 %

Tropicana

4 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 40 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Umamifärs Färsk av Fläsk och Champinjon PannfärdigTacofärs Färsk av Fläsk Pannfärdig−26 %

Färsk Fläsk

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 48 kr

35 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Katrineholm
Vitamindryck Electrolytes Citron & LimeAll Day LemonadeAwake HallonHydrate Rabarber/JordgubbReload Citron/Lime+1−26 %

Vitamin Well

6 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 22 kr

16 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Original Tutti FruttiPassion Tutti FruttiRings Tutti Frutti−26 %

Tutti Frutti

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

15 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Tripleshot EspressoTripleshot Espresso−25 %

Tripleshot Espresso

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 24 kr

18 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Smoothie Green DreamMango Orange SmoothieBlueberry Raspberry−24 %

Froosh

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 24 kr

18 kr/st

t.o.m. 30 sep

Nära Katrineholm
White Refill −24 % ↗

White Refill

A+ · 920 ml

40 kr ordinarie 52 kr

43 kr/l

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Smash Salty CaramelLion WhiteLion 2-pack−8 till −24 %

Godis

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Grevé® ost mild 28% ca ®Herrgård® ost mild 28% ca ®Präst® ost mellan 31% ca ®−24 %

ost

3 varor i erbjudandet

89 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Äpple Päron FruktdryckTropical Bliss Zero SugarSunny Orange Zero Sugar−24 %

Lowcaly

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 24 kr

2 för 36kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−23 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

15 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Nacho Cheese Amerikansk DressingSriracha Amerikansk DressingSourcream Amerikansk DressingJalapeño Amerikans DressingFrench Hot Dog Amerikansk Dressing+5−23 %

Amerikansk Dressing

10 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 21 kr

16 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Soy Sauce Japansk −23 % ↗

Soy Sauce Japansk

KIKKOMAN · 1000 ml

58 kr ordinarie 75 kr

58 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Nötfärs FärskHamburgare Färsk Original 4-p−22 %

Färsk

2 varor i erbjudandet

49 kr ordinarie 63 kr

49 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Cheddar mild 32% ca −22 % ↗

Cheddar mild 32% ca

Kvibille · 500 g

139 kr/kg ordinarie 178 kr/kg

ca 70 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Havrefralla 6-pack −21 % ↗

Havrefralla 6-pack

Fazer · 420 g

22 kr ordinarie 28 kr

52 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Smör Normalsaltat −21 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

50 kr ordinarie 63 kr

100 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Katrineholm
Pink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamSpring Rain Shower CreamHoney Rich Shower Cream+2−20 %

Shower Cream

7 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

17,90 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Tomater Finkrossade −19 % ↗

Tomater Finkrossade

MUTTI · 1200 g

38 kr ordinarie 47 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Jordnötter Salta −18 % ↗

Jordnötter Salta

ESTRELLA · 275 g

20 kr ordinarie 25 kr

73 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Pasta Spaghetti −18 % ↗

Pasta Spaghetti

Barilla · 1800 g

28 kr ordinarie 34 kr

16 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Katrineholm
Kanelbullar Små −18 % ↗

Kanelbullar Små

PÅGEN · 260 g

25 kr ordinarie 31 kr

96 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Katrineholm
Jollekaka HönöRågbröd Danskt−18 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

23 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Frönuftig −18 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

25 kr ordinarie 31 kr

67 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Rågform 8-pack −18 % ↗

Rågform 8-pack

Fazer · 400 g

26 kr ordinarie 32 kr

65 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Max −17 % ↗

Max

PEPSI · 330 ml

109 kr ordinarie 132 kr

17 kr/l

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Kusar Keso −17 % ↗

Kusar Keso

FAZER · 280 g

28 kr ordinarie 34 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
ZeroLäsk Pet−17 %

Coca-Cola

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

17,90 kr +pant

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Grevé MildPräst MildHerrgård Mild−17 %

Mild

3 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 83 kr

69 kr/st

t.o.m. 2 okt

Nära Katrineholm
Vetemjöl −17 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Popcorn Majskakor −16 % ↗

Popcorn Majskakor

FRIGGS · 125 g

17 kr ordinarie 21 kr

140 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Foamy Mky Sour ZooFoamy Monkey Zoo−16 %

Foamy Zoo

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 19 kr

15,90 kr/st

t.o.m. 29 sep

Nära Katrineholm
Platinum −16 % ↗

Platinum

YES · 59 st

100 kr ordinarie 119 kr

1,69 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Katrineholm
Laktosfri Måltidsshake Protein Choklad & karamellLaktosfri Måltidsshake Protein Vanilj & hasselnöt−16 %

Laktosfri Måltidsshake

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Katrineholm
Tyck till