Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Malmborgs Erikslust

112 erbjudanden just nu · Malmö · uppdaterat igår · Sida 1 av 2 · Endast erbjudanden

Om butiken
Svensk FröfrallaSurdegsbröd MörktGrekisk lantfrallaLevain Multifrö−52 %

Dafgårds

4 varor i erbjudandet

4,50 kr ordinarie 9 kr

4 för 18kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 25 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Herbs Flavour MediterraneanHot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & Onion+1−36 %

Pringles

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 35 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Cafébulle LyxCafebulle Lyx Kanel−35 %

Lyx

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 9 kr

3 för 18kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Sojabönor Fryst −35 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 19 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Reflex Hjärta Rosa BandetReflexhänge Hjärta Rosa Bandet−34 %

Hjärta Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Slapwrap Svart 34cm Rosa BandetRexflex Slap Wrap 34cm Rosa Bandet−34 %

34cm Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 211 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Sambal oelekJapansk sojaKinesisk soyaupp till −34 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Domino PepparkakorDomino OriginalDomino Dumle−33 %

Domino

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Krossade tomater −32 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 10 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Kycklinglår Filé −32 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 146 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−30 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 72 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Kronljus Rosa Bandet −28 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 83 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
LökkorvGrönpepparkorv HeberleinsFörslovskorv Heberleins−28 %

Korv

3 varor i erbjudandet

49 kr ordinarie 68 kr

49 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Laktosfri Yoghurt MorotskakaVanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät Yoghurt+6−28 %

Yoghurt

11 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 31 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Ramen Soup Base −27 % ↗

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

45 kr ordinarie 61 kr

178 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 17 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Kalkonstek benfri nätad ca −26 % ↗

Kalkonstek benfri nätad ca

Åke P Fågel & Vilt · 1000 g

65 kr/kg ordinarie 88 kr/kg

ca 65 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Böngroddar Eko −25 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 20 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−24 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Linschips Ranch/OnionLinschips Sourcream/OnionSkruvar DillStjärnor Sourcream & Onion−24 %

Estrella

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Nutaaq torskfiléer −24 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 111 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Colour 0%Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel Flytande+2−23 %

A+

7 varor i erbjudandet

36 kr ordinarie 47 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Lussekatt 4P −22 % ↗

Lussekatt 4P

SÖDERVIDINGE · 240 g

35 kr ordinarie 45 kr

9 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Solapelsin ChokladChoklad Lakritsrot 65%Choklad Friska Hallon 52%Peru 85 % Mörk ChokladKokoboll 50%+5−21 %

Malmö Chokladfabrik

10 varor i erbjudandet

46 kr ordinarie 59 kr

2 för 92kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−20 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Cavity SensitivityExtra Fresh GelGentle WhiteningTandkräm Original−20 %

Sensodyne

4 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 29 kr

3 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Marängsviss ProteinbarKladdkaka ProteinbarChokladboll ProteinbarKolaklubba ProteinbarHallonglass Proteinbar+15−20 %

Kosttillskott

20 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 22 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Zip-LED Hjärta svart Rosa BandetZip-LED Hjärta Rosa Bandet−19 %

Zip-LED Hjärta

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Fläskfilé Färsk ca −19 % ↗

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

139 kr/kg ordinarie 172 kr/kg

ca 70 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Tunnskivade kycklingfiléer FrystTvådelad Kycklingbröstfilé mörad−18 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 103 kr

2 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Krögarpytt Klassisk −18 % ↗

Krögarpytt Klassisk

FELIX · 720 g

45 kr ordinarie 55 kr

63 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+3−17 %

Gevalia

8 varor i erbjudandet

58 kr ordinarie 69 kr

2 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
StenugnslimpaLaktosfri Medelhavsbröd Osötat−16 %

SödervidingeBagaren

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 36 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Duschgel Pure HarmonyClassic 3In1 Shower CreamPink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower Cream+5−16 %

Shower

10 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−16 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 83 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum−15 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie 115 kr

2 för 195kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%Plant Cream Vegetabilisk+1−14 %

Flora

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

3 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Krossade tomater −14 %

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 10 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Snacks Frystorkad Jordgubbe Vit ChokladBig Five Tropical Mix−14 %

Tropic Snacks

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 41 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Lakritsmix ChokladdragéerBig Five Choco Mix−14 %

Tropic Snacks

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 41 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Ryggbiff Färsk ca −12 % ↗

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

315 kr/kg ordinarie 360 kr/kg

ca 284 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Isterband Småländska −12 % ↗

Isterband Småländska

LITHELLS · 330 g

24 kr ordinarie 27 kr

73 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Äggnudlar −11 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 9 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Espresso HazelnutKaffekapslar Pumpkin Spice 10-packEspresso UltimoEspresso CaramellKaffekapslar Espresso Chocolate 10-pack+8−10 %

L'Or

13 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 39 kr

3 för 105kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Ryggfilè Hoki −20 % ↗

Ryggfilè Hoki

FINDUS · 360 g

60 kr ordinarie ca 75 kr

167 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Red Curry ChickenPasta CarbonaraPasta Alla BolognesePenne Con Mozzarella

Felix

4 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 11 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Röd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice Äpple+1

Juice

6 varor i erbjudandet

33 kr

33 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Taste Cola No SugerLemon Soda No SugerPäronsoda No SugerStrawb/Rhuba No SugarTropical Citru No Sugar+12

Zeroh

17 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
BlåbärBlåbär askBlåbärHallon Klass 1Blåbär Klass 1

Blåbär

5 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Blåbär/SvartvinbKoslyrat vatten Jordgubb & LimeBlåbär & SvartvinbFläder&Citron Sparkles ZeroJordgubb/Hallo Sparkles Zero

Juice

5 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr +pant

t.o.m. 25 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Glass Cookie Dough Sandwich 4-packMinecraft Flerpack GlasspinnarGlass Exotic & Berry bliss mini 6-p GB GlaceMini AnanasGlass Tropical mini 8-p GB Glace+21

Glass

26 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Ravioli Kyckling/CitronRavioli SalsicciaRavioli Rökt lax MascarponeFärsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & Mozzarella+5

Rana

10 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Blåbär SvartvinbärBerry Energise Super SmoothieGreen AntioxidantJuice Äpple & HallonTropisk Juice+18

Innocent

23 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Präst Lagrad 18MånGrevé Lagrad 18MånHerrgård Lagrad 18MånÄra 28% LagradGrevé® 18 mån+9

Allerum

14 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Persika AprikosFruktdryck NyponFruktdryck BlåbärFruktdryck MangoHallon Björnbär+5

Proviva

10 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Chorizofärs Färsk PannfärdigSalsicciafärs Färsk

Färsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Salsicciafärs PannfärdigChorizofärs Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Nesquick StrawberryLions Protein Caramell ChokladKitkat CerealsCheerios HavreCheerios Multi+2

Nestle

7 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Svartpeppar & Havssalt ChipsChips Dill & GräddfilTomat & BalsamicoChips Het BarbecueSalt & Vinäger Chips+4

Chips

9 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 11 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Blue Fruit PyramidteTropical Fruit PyramidtePeach ParadiseLemon GingerBlackcurrant Pyramid Tea Bags+6

Lipton

11 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Sodakombi X TrocaderoFruity Bites Gott & BlandatSyrlig FruktJuicy Giants Gott & BlandatGodis Lakritsdäck+7

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
RäkostMjukost Spicy PepperSkinkostMjukost Spicy TunaHushållsost Mild+4

Fjällbrynt

9 varor i erbjudandet

25 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingChocolate MousseVanilla Protein Pudding+1

ProPud

6 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Marängsviss ProteinmilkshakeÄppelpaj Pro MilkshakeBerry Cheeseca MilkshakeBananas MilkshakeStrawberry Milkshake+3

Milkshake

8 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Jalapeno Mild OstringarCream Cheese OnionOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarBrynt Smör Chili+10

Estrella

15 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Persika Ice TeaIce Tea CitronIce tea Mango

Ice Tea

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr +pant

t.o.m. 25 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Ultimate Night UltraBindor Maxi Night 18-packUltra Secure Night Extra Size 5Ultra Normal Big Pack Size 1Secure Night Big Pack Size 4+7

Always

12 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Laktosfri Kefir Naturell 1.5%Laktosfri Kefir Hallon & granatäpple 1.3%Kefir Aprikos & citron 1.3%

Kefir

3 varor i erbjudandet

18 kr

18 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Päron&Äpple Sparkles ZeroRabarber & Jordgubb, SparklesStilla Mineralvatten

Aqua d'or

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr +pant

t.o.m. 25 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Tandkräm ProEmalj KidsTandkräm ProEmalj JuniorTandkräm Bamse

Tandkräm

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
GräddkolaSalted Caramel Original SoftCreamy Toffees OriginalGräddkarameller SoftCreamy Filling Original+4

Godis

9 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Magisk MangoJordgubb VeganJordgubb LaktosfriSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Skinka KoktSkinka röktSkinka Svartrökt

Skinka

3 varor i erbjudandet

30 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Kyckling Grillad −29 % ↗

Kyckling Grillad

Charkuterifabriken · 200 g

30 kr ordinarie ca 42 kr

150 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
PepparsalamiMedwurst Halmstad

Charkuterifabriken

2 varor i erbjudandet

30 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Varmkorv med SkinnWienerkorv 15-pack

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-packVegetables Selection i Gelé+3

Latz

8 varor i erbjudandet

48 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Malmborgs Erikslust
Tyck till