Primat

Erbjudanden på ICA Nära Marcus, Väderstad

52 erbjudanden just nu · Väderstad · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
MånadsbukettRosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa BandetMonstera 'Monkey Leaf' 11cmCyklamenBuk Karusell+1−20 till −53 %

ICA

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Marcus, Väderstad
Silverek 12 cm −50 % ↗

Silverek 12 cm

1 st

25 kr ordinarie 50 kr

25 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Marcus, Väderstad
Laxsida ca Miljömärkt −43 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 243 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Tomater Krossade −36 % ↗

Tomater Krossade

MUTTI · 400 g

13 kr ordinarie 21 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Kroton 17cm −34 % ↗

Kroton 17cm

1 st

249 kr ordinarie 379 kr

249 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Marcus, Väderstad
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Kronljus Rosa Bandet −31 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 86 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Pink LemonadeJordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Magisk Mango −29 % ↗

Magisk Mango

RISIFRUTTI · 175 g

10 kr ordinarie 14 kr

57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Plommon Rosa Bandet Klass 1Ananas Extra Sweet ca Klass 1 ICA−19 till −27 %

Klass

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Kalatea 17cm −26 % ↗

Kalatea 17cm

1 st

199 kr ordinarie 269 kr

199 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Marcus, Väderstad
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Pärlsocker −23 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Sparris −21 % ↗

Sparris

250 g

50 kr ordinarie 63 kr

200 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Marcus, Väderstad
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Blåbär JFR Klass 1 −20 % ↗

Blåbär JFR Klass 1

ICA · 225 g

45 kr ordinarie 56 kr

200 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Marcus, Väderstad
Ljung Calluna rosa 10,5 cmLjung vit 11 cmLjung röd 11 cm−20 %

Ljung

3 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 50 kr

2 för 80kr

t.o.m. 18 okt

Nära Marcus, Väderstad
Grönväxt 6cm −20 % ↗

Grönväxt 6cm

1 st

40 kr ordinarie 50 kr

40 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Marcus, Väderstad
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Morötter Klass 1 −17 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 22 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Mango ca Klass 1 −13 %

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

23 kr ordinarie 26 kr

70 kr/kg

Nära Marcus, Väderstad
Glass Jordgubb ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarin+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlök+2

Scan

7 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Lätt Naturell Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Marcus, Väderstad
Tyck till