Primat

Veckans erbjudanden på ICA Alvikstorg

58 erbjudanden just nu · Bromma · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−61 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 27 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Kiwi ca Klass 1 −55 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 15 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Pannkakor 8st −50 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 36 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Pizzakit −47 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 38 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−47 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 14 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Roast'n Toast −37 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 40 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−36 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−36 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Kyckling Grillad −36 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 31 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Original −31 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 130 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−31 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja−31 %

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 80 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Hamburgare 8-p −14 %

Hamburgare 8-p

ICA · 720 g

84 kr ordinarie 99 kr

117 kr/kg

Alvikstorg
Röda druvorDruva röd kf ICADruvor röda i askDruvor Crimson Röda kärnfria Klass 1

Frukt

4 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco Brownie+3

Oreo

8 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Max LimeMax 6P

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Kina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter MixKina Hallon SnacksDumle Mix+5

Fazer

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Kolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack

Kolsyrat vatten

3 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Mellanrost MezzoKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa Espresso+2

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Brynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarPaprika Havs Salt+13

Estrella

18 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Vanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Alvikstorg
Tyck till