Primat

Veckans erbjudanden på ICA Bro

393 erbjudanden just nu · Bro · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktTrosskydd String 30-p+6−33 till −53 %

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Crunchies DippedMini CookiesGolden CookiesDouble CreamOriginal+1−38 till −50 %

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Matcha Latte DessertHasselnötspudding Våffla−33 till −39 %

Mejeridessert

2 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr -- Stammispris

Bro
Dumle OriginalDumle SnacksMarianneCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina Snacks+6−33 till −39 %

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−19 till −39 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−27 till −38 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bro
Ost Humlan Ekologisk caVänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Jämtgård ost mild ca ®Familjefavoriter Gouda ost mild ca ®+3upp till −38 %

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bro
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−38 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildCream Cheese Onion+11−28 till −37 %

Estrella

16 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Mango LemonadeStrawberry PassionfruitMixed BerriesPear LimeadeDragon Fruit+2−34 %

Celsius

7 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bro
Normalsaltat Smör & RapsoljaBregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & Rapsolja−21 till −35 %

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st -- Stammispris

Bro
Astro VibePeach Vibe−34 %

Vibe

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

Bro
Skinka BasturöktExtrarökt SkinkaKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka Rökigaste+2−33 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Lindösalami Soltorkad tomatLindösalami Peppar−33 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Chokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble ChocoChocolate Chokladpudding−33 %

Grand Dessert

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Kyckling Grillad −33 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bro
Crispy Buffalo TendersPopcorn Chicke Veganska−30 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Kebab SpicedGrilled ch*cken chunksPulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk+1−30 %

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad−23 till −32 %

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bro
FajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 Port+2−32 %

Dafgårds

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 37 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Bro
OriginalMax Lime−31 %

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr

Bro
Max 6P −31 % ↗

Max 6P

PEPSI · 330 ml

33 kr ordinarie 47 kr

16 kr/l

t.o.m. 4 okt

Bro
Glasspinnar Solo PäronSitting BullAnanas SplitVanilj JordgubbCola&Hallon Kalas−27 till −31 %

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Bro
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionPistachio Dark ExcellenceMild Creamy 50% Cacao Excellence+12−31 %

Excellence

17 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Haricots verts FrystHackad spenat FrystBladspenat Fryst−11 till −31 %

Fryst

3 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr -- Stammispris

Bro
Liba Original −29 % ↗

Liba Original

Liba Bröd · 340 g

9 kr ordinarie 12 kr

26 kr/kg

Bro
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bro
Vatten Kolsyrad CitronVatten Kolsyrad Päron ÄppleVatten StillaVatten Kolsyrad Jordgubb RabarberKolsyrat vatten Vattenmelon+1−22 till −27 %

Vatten

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

3 för 25kr +pant -- Stammispris

Bro
Stekfläsk Rimmat & SkivatBacon Skivor−20 till −26 %

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bro
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bro
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−25 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Bro
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−25 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

4 för 60kr -- Stammispris

Bro
Pasta Tortellini Mortadella och Prosciutto FärskPasta Ravioli Tomat och Mozzarella FärskPasta Tortellini Ricottaost och Spenat FärskPasta Tortellini Ost och Skinka FärskPasta Ravioli Svamp Färsk+1−24 %

Pasta Färsk

6 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

3 för 75kr

Bro
Skagenröra −24 % ↗

Skagenröra

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 26 kr

100 kr/kg

Bro
VitlöksbearnaiseChilibearnaiseBearnaise Klassisk−24 %

ICA

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr -- Stammispris

Bro
Pasta Spaghetti FärskPasta Lasagneplattor FärskaPasta Fettuccine Färsk−24 %

Pasta

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

Bro
Roast'n Toast −24 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bro
Bacon TärnadBacon Skivat−15 till −23 %

Bacon

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 38kr -- Stammispris

Bro
Mozzarella −23 % ↗

Mozzarella

ICA Basic · 125 g

9 kr ordinarie 12 kr

75 kr/kg

Bro
Kotlett Färsk Skivad BenfriKarré Färsk Skivad Benfri−22 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bro
Ölkorv Klassisk mild och rökigÖlkorv VitlökÖlkorv PepparÖlkorv ChiliÖlkorv Habanero−22 %

Ölkorv

5 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

3 för 30kr

Bro
Drickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packStrawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1−19 %

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

Bro
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−19 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bro
Kolsyrad dryck Peachango BCAA+Focus GuavoEnergidryck CaribbeanCola FocusSunny Soda Bcaa+15−14 till −19 %

Energidryck

20 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr +pant

Bro
Ost & broccolipaj FrystOst & skinkpaj Fryst−19 %

Ost Fryst

2 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

3 för 80kr -- Stammispris

Bro
Läsk Lemon Lime Zero SugarLäsk OrangeLäsk Cola Zero SugarLäsk Cola ColaLäsk Passionsfrukt light−19 %

Läsk

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

2 för 26kr +pant

Bro
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bro
Salami FänkålSalami MilanoSalami Napoli−18 %

Salami

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

2 för 40kr -- Stammispris

Bro
Riven ost −18 % ↗

Riven ost

ICA Basic · 500 g

40 kr ordinarie 49 kr

81 kr/kg

Bro
Kalkon Rökt −18 % ↗

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

25 kr ordinarie 31 kr

208 kr/kg

Bro
Liba Original −17 % ↗

Liba Original

Liba Bröd · 340 g

9 kr ordinarie 11 kr

28 kr/kg

Bro
Kryddmix Taco HotKryddmix Taco mild−17 %

Kryddmix Taco

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 8 kr

2 för 14kr

Bro
Torsk & laxtärningar FrystLaxtärningar Fryst−9 till −17 %

laxtärningar Fryst

2 varor i erbjudandet

75 kr

2 för 150kr -- Stammispris

Bro
Kyckling Kalkonkorv med örter skivadKorv Kalkon/KycklingKorv Kalkon/Kyckling−16 %

Sentürk

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

2 för 30kr

Bro
Kycklingkebab −16 % ↗

Kycklingkebab

ICA Basic · 600 g

60 kr ordinarie 71 kr

99 kr/kg

Bro
Tyck till