Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Bärkehallen

48 erbjudanden just nu · Söderbärke · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Kärleksört 13 cm −39 % ↗

Kärleksört 13 cm

ICA · 1 st

49 kr ordinarie 80 kr

49 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 226 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−35 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 155 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Murgröna 10,5 cm SEMurgröna−25 %

Murgröna

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

29,90 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Bärkehallen
Nötfärs Färsk −24 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 65 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Solhatt 14 cm Älskas av binRosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 99 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Silvergirland 12 cmSilvergirland 12cm−20 %

Silvergirland

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 50 kr

39,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Ljung Calluna rosa 10,5 cmLjung vit 11 cmLjung röd 11 cm

Ljung

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 50 kr

4 för 120kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Hushållsduk 4-p −30 % ↗

Hushållsduk 4-p

ICA · 4 st

13 kr ordinarie ca 18 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Kanelbullar SmåVaniljgifflar VaniljBullar VanillasKanel Gifflar

Pågen

4 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bärkehallen
Tyck till