Primat

Erbjudanden på ICA Kvantum Gällivare

104 erbjudanden just nu · Gällivare · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Japansk sojaKinesisk soyaSambal oelek−37 till −52 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Mango ca Klass 1 −50 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

15 kr ordinarie 30 kr

46 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
ApelsinZeroApelsinMaxGrape Tonic+8−26 till −49 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

5 kr

18 för 94,60kr +pant

Kvantum Gällivare
Teriyaki MarinadSmokey Honey MarinadMarinad GarlicAllround MarinadFor Chicken Marinad+1−45 %

Marinad

6 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 9 kr

5 kr/st -- vid köp för minst 1 kr

Kvantum Gällivare
ApelsinZeroApelsinMaxGrape Tonic+8−20 till −45 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 28,39kr +pant

Kvantum Gällivare
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Smoothie Körsbär, rödbeta, äpple & spenatSmoothie Gurka, citron, äpple & spenatJordgubb Lime&Guava−33 till −41 %

Innocent

3 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Fruity Bites Gott & BlandatJuicy Giants Gott & BlandatSupersur Gott & BlandatSalt Gott & BlandatOriginal Gott & Blandat+7−35 till −41 %

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−27 till −39 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Hot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & OnionOriginal Chips+1−37 %

Pringles

6 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Salsa Taco MediumTacosås HotTacosås Medium−22 till −37 %

Old el Paso

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Chilinötter Extra HetaNötter Sourcream & OnionChilinötter HetaWasabinötterJordnötter−21 till −37 %

ICA

5 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

Kvantum Gällivare
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack−24 till −36 %

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Hönökaka 4-packJollekaka Hönö−30 till −36 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Sojabönor Fryst −35 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 19 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Vaniljbullar FrystKanelbullar Fryst 12-p−34 %

Fryst

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Marängsviss ProteinmilkshakeBananas MilkshakeCookies Cream MilkshakeStrawberry MilkshakePear Vanilla Milkshake+2−34 %

Milkshake

7 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 21 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
GräddkolaSalted Caramel Original SoftGräddkarameller SoftCream Candies OriginalCreamy Toffees Original+2−31 %

Godis

7 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Ravioli Kyckling/CitronRavioli SalsicciaRavioli Pesto Di BasilicoTortelloni SvampTortellini Prosciutto Crudo−34 %

Rana

5 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 50 kr

3 för 99kr

Kvantum Gällivare
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−17 till −33 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Domino Pink KexDomino Dumle−33 %

Domino

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Kycklinglår Filé −33 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 147 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Jordgubb LaktosfriMagisk MangoSkogsbärBlåbär−23 till −32 %

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Tomatketchup -50%Ketchup−30 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Krossade tomater −32 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 10 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Kaktus Lime CrushHallon CrushPäron CrushLäsk PetZero+2−22 till −31 %

Läsk

7 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1−8 till −31 %

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
KrögarmixSalladsmix SköljdMedelhavsmix SköljdProvensalsk salladRöd råkostmix Sköljd−25 till −31 %

ICA

5 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Calippo Super mix 5-packGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packSandwich OriginalGlasstrutar Tip Top Mini 6-pack+15−16 till −30 %

Glass

20 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Normal FragrancesExtra Long Xl Daily ProtectLong L Daily ProtectNormal Daily FreshBindor Maxi Night 18-pack+5−25 till −30 %

Always

10 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Kolsyrat vatten SodaKolsyrat vatten VichyKolsyrat vatten VichyKolsyrat vatten Soda−26 till −30 %

Kolsyrat vatten

4 varor i erbjudandet

5 kr

18 för 94,60kr +pant

Kvantum Gällivare
Tropical Citru No SugarLemon Lime No SugarSour Apple No SugarSmultron No SugarJuicy Pineappl No Sugar+9−25 till −29 %

Sugar

14 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−29 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 71 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
ChèvreGorgonzola IntensoBrie 60+−24 till −29 %

Ost

3 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Vanilj LättyoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät YoghurtPäron Vanilj Slät YoghurtLaktosfri Yoghurt Citron 2,1%+4−28 %

Yoghurt

9 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 31 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Ramen Soup Base −28 % ↗

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

45 kr ordinarie 62 kr

178 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Chocolate MousseDelicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingVanilla Protein PuddingChocolate Protein Pudding−19 till −27 %

Protein Pudding

5 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Mandelmassa −27 % ↗

Mandelmassa

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 27 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Böngroddar Eko −27 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 20 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Ryggbiff i bit ca −26 % ↗

Ryggbiff i bit ca

Nyhléns Hugosons · 1000 g

284 kr/kg ordinarie 385 kr/kg

ca 284 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Blackcurrant Pyramid Tea BagsVanilla Caramel/BlackForest Fruit Black TeaPeach Mango Black TeaLemon Black Tea+5−23 %

Lipton

10 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Gammeldags TunnbrödPalt Tunnbröd−23 %

Tunnbröd

2 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Pärlsocker −25 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 17 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Kolsyrat vatten SodaKolsyrat vatten VichyKolsyrat vatten VichyKolsyrat vatten Soda−20 till −24 %

Kolsyrat vatten

4 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 28,39kr +pant

Kvantum Gällivare
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−24 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Nesquick StrawberryCheerios MultiCheerios HoneyFlingor Nesquik−24 %

Nestle

4 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

2 för 60kr

Kvantum Gällivare
Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel FlytandeBlack & Dark+1−24 %

A+

6 varor i erbjudandet

36 kr ordinarie 48 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Peach CandyProteinbar PäronglassKladdkaka SwebarProteinbar Hallon & lakritsCocos Swebar+5−22 %

Kosttillskott

10 varor i erbjudandet

17 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Ära 28% LagradPräst 12 MånaderGrevé Mager 12MånHerrgård 12 Månader−23 %

Allerum

4 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 103 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−23 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 29 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Pink LemonadeJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1−23 %

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Vetemjöl Special −23 % ↗

Vetemjöl Special

ICA · 2000 g

18 kr ordinarie 23 kr

9 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
RäkostSkinkostMjukost Spicy TunaHushållsost starkBaconost+2−23 %

Fjällbrynt

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Skinka röktSkinka Svartrökt−22 %

Skinka

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Wienerkorv 15-packVarmkorv med Skinn−16 till −22 %

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Fruktdryck Hallon 3-p 20clFruktdryck Jordgubb&Passion 3-pFruktdryck Apelsin 3-pFruktdryck Päron 3-pFruktdryck Äpple & Blåbär 3-p−20 %

Fruktdryck 3-p

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Laktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%−20 %

Valio

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Äggnudlar −20 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 10 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-packVegetables Selection i Gelé+3−19 %

Latz

8 varor i erbjudandet

48 kr ordinarie 59 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Energidryck HallonTropical EditYellow Edition SockerfriCherry EditionPeach Edition+14−15 %

Red Bull

19 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

2 för 25kr +pant

Kvantum Gällivare
Pink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamKids 2In1 Shower & ShampooSpring Rain Shower Cream+3−16 %

Shower

8 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum−16 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie 116 kr

2 för 195kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−15 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 82 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%Plant Cream Vegetabilisk+1−14 %

Flora

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

3 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Fläskfilé Färsk ca −14 % ↗

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

139 kr/kg ordinarie 162 kr/kg

ca 70 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Krossade tomater −14 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 10 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Gällivare
Provnål Svart −13 % ↗

Provnål Svart

ICA · 1 st

26 kr ordinarie 30 kr

26 kr/st

Kvantum Gällivare
Kolsyrad dryck Peachango BCAA+Blood Orange ElectrolyteThe Berries FocusOrange PomegranateBerruba Strawberry/Rhubarb+17−12 %

Nocco

22 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 36kr +pant

Kvantum Gällivare
Lime RosépepparChili Cheese ChipsChips JalapeñoParmesan ChipsChips Tryffel+1−12 %

Chips

6 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 28 kr

2 för 50kr

Kvantum Gällivare
Ultra RosaVice GuavaZero Sugar MonsterEnergidryck Monster Juiced Mango LocoEnergidryck Monster Valentino Rossi Zero+16−4 till −9 %

Monster Energy

21 varor i erbjudandet

17 kr

2 för 34kr +pant

Kvantum Gällivare
Zero SugarLäsk Pet−9 %

Trocadero

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 13 kr

2 för 24kr +pant

Kvantum Gällivare
Tyck till