Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Strömmen, Norrköping

55 erbjudanden just nu · Norrköping · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Morötter Klass 1 −40 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 30 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kronljus Rosa Bandet −28 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 83 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−28 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kaffedryck CappuccinoCaramel MacchiatoCaffè Latte Chilled Coffee−26 %

Starbucks

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 41 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 118 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Nötfärs Färsk −22 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 63 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kombucha Grapefruit 0.5%Lemon Ginger Kombucha−20 %

Kombucha

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

25 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kombucha StrawberryMango Passion Kombucha−20 %

Kombucha

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

25 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Squashies Sour Cherry & appleDrumstick Squashies−19 %

Squashies

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−16 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 32 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Vetemjöl −15 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Buljong Grädde −14 % ↗

Buljong Grädde

ARLA KÖKET · 300 ml

20 kr ordinarie 23 kr

67 kr/l

t.o.m. 12 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Mango ca Klass 1 −12 %

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

22 kr ordinarie 25 kr

66 kr/kg

Nära Strömmen, Norrköping
Crispy fish −11 % ↗

Crispy fish

ICA · 480 g

50 kr ordinarie 56 kr

104 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Hot Honey Chips −11 % ↗

Hot Honey Chips

ESTRELLA · 160 g

20 kr ordinarie 22 kr

125 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Juice VinterNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Juice

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Äpple KombuchaKombucha Päron 0.5%Kombucha Äpple

Kombucha

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 26 kr

18 kr +pant

t.o.m. 19 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Strawberry Kombucha −31 % ↗

Strawberry Kombucha

HUMM · 330 ml

18 kr ordinarie ca 26 kr

55 kr/l

t.o.m. 19 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Pizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Läsk PetKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kombucha Strawberry −29 % ↗

Kombucha Strawberry

Humm · 330 ml

18 kr ordinarie ca 26 kr

55 kr/l

t.o.m. 19 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Mango PassionsfruktHallon Jordgubb Blåbär

Bravo

2 varor i erbjudandet

32 kr ordinarie ca 38 kr

32 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Strömmen, Norrköping
Tyck till