Primat

Veckans erbjudanden på ICA Himnahallen

58 erbjudanden just nu · Linghem · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Kiwi ca Klass 1 −39 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 11 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−33 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Skinka BasturöktExtrarökt Skinka−32 %

Skinka

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−32 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Vitlök−25 %

Korv

4 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Pressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2−25 %

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3−22 %

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−21 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 109 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Mango ca Klass 1 −17 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

18 kr ordinarie 21 kr

54 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Himnahallen
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Mellanrost MezzoEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−14 %

Zoegas

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 86 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter MixKina Hallon Snacks+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Crunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Himnahallen
Tyck till