Primat

Veckans erbjudanden på ICA Skurup

88 erbjudanden just nu · Skurup · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 11 okt

Skurup
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Ära Mild 28%Grevé MildPräst MildRike MildHerrgård Mild−40 %

Mild

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 83 kr

50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Kitkat HazelnutKitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoKitkat 4Finger+1−39 %

Nestle

6 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 11 kr

3 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−34 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
Maskindisktabletter PowerMaskindisktabletter Ultimate−33 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

58 kr ordinarie 86 kr

2 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Kiwi ca Klass 1 −29 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−29 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 77 kr

54,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Levain Riche −28 % ↗

Levain Riche

Bonjour · 500 g

35 kr ordinarie 49 kr

70 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Skurup
Riven ost Texmex 29%Riven ost Pizza 32%−28 %

Riven ost

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 48 kr

34,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−27 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Blå Hallon Cit NapparPixel ZourrPeaches SourHappy Cherries SourPeaches Raspberry+11−26 %

Haribo

16 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

3 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Gräddfil 12% −26 % ↗

Gräddfil 12%

Skånemejerier · 500 ml

18 kr ordinarie 24 kr

36 kr/l

t.o.m. 4 okt

Skurup
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−26 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 41 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+15upp till −25 %

Excellence

20 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Redbull SockerfriEnergidryckWhite Edition Kokos-BlåbärsBlue Edition BlåbärsEnergidryck Sockerfri+1−25 %

Red Bull

6 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 16 kr

12 kr +pant

t.o.m. 18 okt

Skurup
Basilika Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICA IKoriander i kruka Ekologisk 1-p KRAV Klass 1−23 %

Ekologisk 1-p

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Grönsaker Ärtor Majs PaprikaHerrgårdsgrönsaker−23 %

Apetit

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Julmust SockerfriJulmust Läsk Pet−22 %

Julmust

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skurup
Indian Tonic ZeroIndian Tonic−22 %

Indian Tonic

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

20 kr +pant

t.o.m. 8 okt

Skurup
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−22 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1−21 %

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skurup
Creamy Cookie IskaffeKaffedryck Cappuccino VanillaIce Caramel SaltedIce Espresso +MilkIce Latte Macchiato−20 %

Löfbergs

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Original −20 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 111 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
Roast'n Toast −18 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
120År Ltd RaOriginalet MellanrostBryggkaffe MörkrostMellanrost Perfekt med MjölkKharisma Mörkrost+1−17 %

Löfbergs

6 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 66 kr

2 för 110kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Kusar Keso −16 % ↗

Kusar Keso

FAZER · 280 g

25 kr ordinarie 30 kr

89 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostDella Casa Espresso+2−16 %

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar Apelsin−16 %

Nektar Apelsin

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Pärlsocker −15 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−14 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Tacopaj Nötförs M TacosmakKöttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Pink GrapefruitMultivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady Applejuice+5

Tropicana

10 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skurup
Mandel Mini ConeMinecraft Flerpack GlasspinnarGlass Exotic & Berry bliss mini 6-p GB GlaceMini AnanasGlass Tropical mini 8-p GB Glace+37

Glass

42 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Blåbär SvartvinbärJuice Äpple & HallonTropisk JuiceApelsinjuice med FruktköttAnanas Jordgubb+3

Innocent

8 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 38 kr

35 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skurup
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 19 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skurup
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skurup
Dryck Lemon ZeroDryck Citrus fruits zeroPink Grape ZeroCitrus Fruits ZeroLemon Zero

Zero

5 varor i erbjudandet

12 kr

2 för 24kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skurup
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Snacks Frystorkad Jordgubbe Vit ChokladBig Five Tropical Mix

Tropic Snacks

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 41 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco Brownie+3

Oreo

8 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Marry Me ChickenDansk SjömansbiffKyckling SatayLasagne Green DreamDillkyckling Leif Mannerström Dafgård+16

Frysta måltider

21 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Tonic Pink GrapefruitMediterranean Tonic Water

Tonic

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 35 kr

2 för 50kr

t.o.m. 11 okt

Skurup
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Lingonlimpa GlutenfriFormbröd Havre GlutenfriLantbröd GlutenfriLimpan Formbröd GlutenfriVita Toast Formbröd Glutenfri+4

Glutenfri

9 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Hoppy Lager Alkoholfri 0,0%Alcohol Free 0,5%

Carlsberg

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie ca 13 kr

3 för 28kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Spolglans EkoDeep Cleaner Dishwasher

Finish

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Grädde MatlagningMatlagnings Grädde

Grädde

2 varor i erbjudandet

22 kr

21,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skurup
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skurup
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-pBinda Ultra Super long 12-p+5

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Skurup
Tyck till