Primat

Veckans erbjudanden på ICA Valsta

57 erbjudanden just nu · Märsta · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadePeach VibeLemon Lime+4−31 %

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Valsta
OriginalMax LimeMax 6P−31 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Valsta
Kiwi ca Klass 1 −26 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−22 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−22 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 38 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−22 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Valsta
Roast'n Toast −21 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
Strawberry Ban Immune SupportDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−19 %

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Pärlsocker −18 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
Original −16 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 106 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
Kaffebönor Mörkrost SkånerostIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa Espresso+2−14 %

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 86 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Hushållsost Mild 17% caHushållsost mild 26% ca−13 %

Hushållsost Mild

2 varor i erbjudandet

89 kr/kg ordinarie 102 kr/kg

89 kr/kg

t.o.m. 23 okt

Valsta
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Pink GrapefruitMultivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Valsta
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Kina Snacks RödKina Snacks GulKina Hallon SnacksDumle MixDumle Original+4

Fazer

9 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
FajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 Port+2

Dafgårds

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valsta
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Valsta
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Valsta
Tyck till