Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Stavsnäshallen

39 erbjudanden just nu · Stavsnäs · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −44 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 250 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−43 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 37 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Morötter Klass 1 −42 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 31 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−38 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Pärlsocker −36 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 24 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Original −30 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 127 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Klassisk KebabGyros Kebab−30 %

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 61 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Brysselkål Klass 1 −24 % ↗

Brysselkål Klass 1

ICA · 500 g

20 kr ordinarie 26 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Vetemjöl −22 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Champinjon Klass 1 −16 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 18 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Coca-Cola Zero 10-pack10-pack10-pack

10-pack

3 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Läsk PetKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Pink LemonadeJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling Fryst

Guldfågeln

4 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Salsiccia SmalChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriChorizo De PimentonChorizo Cayenne & paprika+2

Scan

7 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Magisk MangoSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Lätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Stavsnäshallen
Tyck till