Primat

Veckans erbjudanden på ICA Simonsons

70 erbjudanden just nu · Strömsund · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−39 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−37 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−37 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Kyckling Grillad −37 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 32 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Risnudlar Thai −34 % ↗

Risnudlar Thai

Risberg · 400 g

25 kr ordinarie 38 kr

63 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Simonsons
Roast'n Toast −33 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 38 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Pärlsocker −32 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 21 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−31 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Mozzarella FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterSvensk Ost Familjefavoriter−29 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 71 kr

50 kr/st

t.o.m. 11 okt

Simonsons
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−28 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+4−27 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 75 kr

2 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−26 %

Drickyoghurt

5 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 47 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−25 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 114 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Pizza Tomatsås Ost −20 % ↗

Pizza Tomatsås Ost

Härjedalspizza · 440 g

60 kr ordinarie 75 kr

135 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Simonsons
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−19 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Yoghurt Protein Persika & hallonYoghurt Protein Mango 0,6%−19 %

Yoghurt Protein

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Simonsons
Proteinpudding Salted caramel 1,5%Chocolate ProteinpuddingProteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®−19 %

Proteinpudding

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Simonsons
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Mintchoklad Pärla MarianneSummer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks Röd+9

Fazer

14 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
JämtringenGammaldags Ängekorv

Änge Chark

2 varor i erbjudandet

30 kr

30 kr/st

t.o.m. 11 okt

Simonsons
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Jordgubb Cultura KefirProfibi Jordgubb CulturaProfibi Nature CulturaKefir Blåbär CulturaKefir Naturell Cultura+1

Cultura

6 varor i erbjudandet

18 kr

18 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Pink GrapefruitPressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Simonsons
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Simonsons
PolarkakaJubileumskaka 12-packNjalla Rund

Polarbröd

3 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Simonsons
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Pölsa −12 % ↗

Pölsa

Nyhléns Hugosons · 500 g

25 kr ordinarie ca 28 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Pitepalt med FläskKroppkakor

Nyhléns Hugosons

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie ca 27 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Köttkorv KoktFläskkorv Kokt

Kokt

2 varor i erbjudandet

22 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

5 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Simonsons
Tyck till