Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Skivsjö

38 erbjudanden just nu · Vindeln · uppdaterat 3 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −41 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 237 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
DjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet KebabsåsKebabsås Vitlök+1−34 %

Kebabsås

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Morötter Klass 1 −27 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 25 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Klassisk KebabGyros Kebab−22 %

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 55 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Läsk PetSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Jordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad ChokladkakaApelsinkrokant Mjölkchoklad+10

Mjölkchoklad

15 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skivsjö
Tyck till