Primat

Veckans erbjudanden på ICA Laxå

208 erbjudanden just nu · Laxå · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Paprika Gul −70 % ↗

Paprika Gul

ICA · 200 g

5 kr ordinarie 17 kr

25 kr/kg

Laxå
Sparris −61 % ↗

Sparris

250 g

25 kr ordinarie 65 kr

100 kr/kg

Laxå
Granatäpple Klass 1Mango ca Klass 1Citron eko ca Klass 1 ICA−14 till −60 %

Klass

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Laxå
Potatis Fast Drömpotatis Klass 1Romansallat i påse Klass 1−24 till −48 %

Klass

2 varor i erbjudandet

12 kr

12 kr/st

Laxå
Trosskydd Normal 32-pTrosskydd large 28-pTampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p Miljömärkt+4−34 till −46 %

ICA

9 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

Laxå
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Laxå
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−28 till −41 %

Smör

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Laxå
Ost Humlan Ekologisk caVänerost 33% caFamiljefavoriter Gouda ost mild ca ®Familjefavoriter Edamer mild 23% caFamiljefavoriter Jämtgård ost mild ca ®+2upp till −39 %

Arla

7 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Laxå
Golden CookiesDouble CreamOriginal−36 %

Oreo

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 24 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Laxå
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−19 till −36 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Laxå
Mango LemonadeStrawberry PassionfruitMixed BerriesPear LimeadeDragon Fruit+3−34 %

Celsius

8 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Laxå
Kyckling MarinadVitlök MarinadAllround MarinadAllround GlazerHonung Glazer−36 %

Caj P

5 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

3 för 20kr

Laxå
Kokt Skinka SkivadExtrarökt Skinka−34 %

Skinka

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

Laxå
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildCream Cheese Onion+11−26 till −34 %

Estrella

16 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Laxå
Panna CottaChocolate Chokladpudding−34 %

Grand Dessert

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Laxå
Rödbeta Klass 1Delikatesspotatis Smått & Gott−28 till −33 %

Grönsaker

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

Laxå
Gul Lök −33 % ↗

Gul Lök

ICA · 1000 g

2,50 kr ordinarie 3,73 kr

2,50 kr/kg

Laxå
Max 6P −31 % ↗

Max 6P

PEPSI · 330 ml

33 kr ordinarie 47 kr

16 kr/l

t.o.m. 4 okt

Laxå
Crunchy Puffs Dumle SnacksDumle OriginalDumle SnacksMarianneKina Snacks Röd+1−29 %

Fazer

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 32 kr

2 för 45kr

Laxå
Päron i korg RB Klass 2Sharon ca Klass 1 ICA−22 till −29 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

Laxå
Bregott Smör & raps ExtrasaltatNormalsaltat Smör & RapsoljaMellan Smör & Rapsolja−25 till −29 %

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Laxå
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami VitlökHushållssalami−27 %

Korv

5 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Laxå
Roast'n Toast −27 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

Laxå
Lager 0,5% −27 % ↗

Lager 0,5%

NORRLANDS GULD · 6 st

32 kr ordinarie 44 kr

98 kr/l

Laxå
Kyckling Papri Nature's CollectionTonfisk Sauce CollectionKyckling Kalko SelectionKalv ClassicsKalkonfrikassé Sauce Collection+4−27 %

Sheba

9 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

10 för 80kr

Laxå
Grytbas Korma −27 % ↗

Grytbas Korma

ICA Asia · 480 g

20 kr ordinarie 27 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Laxå
Sitting BullAnanas SplitCola&Hallon Kalas−24 %

Triumf Glass

3 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

Laxå
Peanut JappDubbel NougatMjölkchoklad BarSkotte DubbelPigall Dubbel+5−26 %

Godis

10 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 12 kr

4 för 37kr

Laxå
Mild Creamy 50% Cacao ExcellenceCaramelized Hazelnut ExcellenceChoklad Excellence Lemon gingerCaramel Seasal Excellence70% Cocoa Mild Excellence+4−25 %

Excellence

9 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

Laxå
Sourcream OnionCheese Paprika Sandwich−25 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

3 för 20kr

Laxå
Tomato Basil SandwichCheese &Chives Sandwich−25 %

Sandwich

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

3 för 20kr

Laxå
FajitapajCaesarpaj Kyckling BaconLax & RäkpajKycklingpaj Fryst/1 PortOst & Skinkpaj+2−24 %

Dafgårds

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

2 för 50kr

Laxå
Paprika GrönPaprika OrangePaprika GulPaprika Röd−23 %

Paprika

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

2 för 26kr

Laxå
Kotlett Färsk Skivad BenfriKarré Färsk Skivad Benfri−22 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Laxå
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

Laxå
Kattsnacks DentaltuggKattsnacks Kyckling & OstKattgodis Kuddar LaxfyllningKattisgodis Anti hårboll−22 %

ICA

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

2 för 25kr

Laxå
Bad & Toalett Toalettpapper 6-p MiljömärktHushållspapper Mat & Kök 4-p Miljömärkt−11 till −21 %

Miljömärkt

2 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

Laxå
Flapjack Red berriesHavrebar Sport Energi Flapjack PecanHavrebar Sport Energi Flapjack Chocolate−21 %

Flapjack

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 11 kr

2 för 18kr

Laxå
Champinjoner Klass 1Paprikamix Klass 1−20 %

Klass

2 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 30 kr

24 kr/st

Laxå
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−21 %

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Laxå
Svarta vinbär måltidsdryckMåltidsdryck FläderHallon björnbär måltidsdryckMåltidsdryck PäronMåltidsdryck Äpple−20 %

måltidsdryck

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 8 kr

3 för 18kr

Laxå
Coca-Cola ZeroLemon ZeroLemon-LimeRaspberry Zero−20 %

Läsk

4 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 18 kr

2 för 28kr +pant

Laxå
Original −19 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 110 kr

198 kr/kg

Laxå
Punschrullar 6-pSalty Caramelbollar 6-pArraksbollar 6-pChokladbollar 6-pCookies Chokladdoppade+7−13 till −19 %

ICA

12 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Laxå
Lingon −19 % ↗

Lingon

500 g

79 kr ordinarie 97 kr

158 kr/kg

Laxå
Röda babyplommontomater Klass 1Sallatsmix Krispig SköljdBabyspenatFinbladig rucola Sköljd−4 till −18 %

ICA

4 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

Laxå
Ranch DippmixHot Holiday DippmixSourcream OnionTortilla DippmixOnion Dippmix+8−13 till −17 %

Dippmix

13 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18kr

Laxå
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonPingvinstång Häxvrål+3−17 %

Toms

8 varor i erbjudandet

4,67 kr ordinarie 6 kr

3 för 14kr

Laxå
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

Laxå
Tyck till