Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Teckomatorp

60 erbjudanden just nu · Teckomatorp · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 228 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Kanel mald −36 % ↗

Kanel mald

ICA · 40 g

15 kr ordinarie 24 kr

375 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
RemouladsåsPizzasås Tomat−24 till −36 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Teckomatorp
Tomater KrossadeHela Tomater Skalade−36 %

Tomater

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Jordgubbssmak MilkshakeChokladsmak Milkshake−32 %

Milkshake

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 15 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Teckomatorp
Jordgubb MarmeladHallon MarmeladBjörnbär MarmeladAprikos MarmeladApelsin Marmelad−32 %

Marmelad

5 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 43 kr

29 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Teckomatorp
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−30 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Maximarschall Home −28 % ↗

Maximarschall Home

ICA · 1 st

25 kr ordinarie 35 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−28 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Original −27 % ↗

Original

HAVREFRAS · 375 g

30 kr ordinarie 41 kr

80 kr/kg

t.o.m. 3 okt

Nära Teckomatorp
Pink LemonadeHallonSkogsbärJordgubbHallon+1−24 %

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−24 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Kyckling Thaikryddad StektTacokyckling Fryst−23 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 103 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajKycklingpaj med Broccoli+3−23 %

Felix

8 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 35 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Kycklinglår Filé −22 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 140 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Biff TeriyakiKyckling Sweet ChiliVannamei Sesam/Ingefära−21 %

Vidinge

3 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 70 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Grevé® ost mild 28% ca ®Herrgård® ost mild 28% ca ®Präst® ost mellan 31% ca ®−18 %

ost

3 varor i erbjudandet

99 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Teckomatorp
Senap Sötstark −17 % ↗

Senap Sötstark

JOHNNY'S · 500 g

18 kr ordinarie 22 kr

36 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Teckomatorp
Munkens Svarta mellan 31% caMunkens Röda mellan 28% ca−16 %

Munkens mellan

2 varor i erbjudandet

129 kr/kg ordinarie 153 kr/kg

129 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Cream cheese Vitlök & örterCream cheese Naturell−15 %

Cream cheese

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

25 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Teckomatorp
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−13 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Nesquick StrawberryLions Protein Caramell ChokladKitkat CerealsCheerios MultiFlingor Nesquik

Nestle

5 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Teckomatorp
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökEntrecotekorv ChimichurriChorizo De Pimenton+3

Scan

8 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Lätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Teckomatorp
Tyck till