Primat

Veckans erbjudanden på ICA Handelsboden, Tärnsjö

57 erbjudanden just nu · Tärnsjö · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Löksill 550gInlagd Sill 550g−47 %

550g

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 38 kr

20 kr/st

t.o.m. 13 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Handtvål Blueberry RefillHandtvål Wild Strawberry Refill−47 %

Handtvål Refill

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 17 kr

2 för 18kr

t.o.m. 15 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Remouladsås −45 % ↗

Remouladsås

K-Salat · 400 ml

16 kr ordinarie 29 kr

40 kr/l

t.o.m. 13 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Våffelmix −44 % ↗

Våffelmix

ICA · 420 g

10 kr ordinarie 18 kr

24 kr/kg

t.o.m. 8 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1−39 %

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 82 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Pommes fritesPommes strips−35 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−30 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Citronbites Bite SizeMazarin Bites−29 %

Karen Volf

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 17 kr

12 kr/st

t.o.m. 12 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Kronljus Rosa Bandet −28 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 83 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Kyckling Bröstfilé −28 % ↗

Kyckling Bröstfilé

KRONFÅGEL · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 7 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−27 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Jordnötter Salta −25 % ↗

Jordnötter Salta

ESTRELLA · 275 g

18 kr ordinarie 24 kr

65 kr/kg

t.o.m. 15 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 118 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Skinkstek Färsk ca −20 % ↗

Skinkstek Färsk ca

ICA · 1100 g

70 kr/kg ordinarie 87 kr/kg

ca 77 kr/st

t.o.m. 2 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−16 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 32 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Gul lök Klass 1 −16 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

10 kr ordinarie 12 kr

10 kr/kg

Handelsboden, Tärnsjö
Vetemjöl −15 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−10 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 43 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Champinjon Klass 1 −9 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Juice VinterNektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines Juice+6

Bravo

11 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Jordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad ChokladkakaSalt Mandel Mjölkchoklad+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Himla GoJollekaka Hönö

Pågen

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Handelsboden, Tärnsjö
Tyck till