Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Lunda handel, Heby

44 erbjudanden just nu · Huddungeby · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Laxsida ca Miljömärkt −38 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 225 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−32 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Kronljus Rosa Bandet −31 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 86 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Morötter Klass 1 −30 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 26 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−27 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
JordgubbHallonJordgubb−27 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Klassisk KebabGyros Kebab−21 %

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 54 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Pärlsocker −19 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Skaldjurspaj Fryst/1 PortKycklingpaj med Broccoli+4−18 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Gul lök Klass 1 −6 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 11 kr

11 kr/kg

Nära Lunda handel, Heby
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+10

Mjölkchoklad

15 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Läsk PetKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyTacokyckling Fryst

Guldfågeln

3 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Nektar ApelsinBrasilien ExploreTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice Äpple+1

Bravo

6 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriChorizo Cayenne & paprika+2

Scan

7 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Vanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Druva röd/blå kf ask Klass 1Druvor Crimson Röda kärnfria Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 38 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lunda handel, Heby
Tyck till