Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kronhallen Degerfors

56 erbjudanden just nu · Degerfors · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 210 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−32 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−32 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Kyckling Grillad −32 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Original6-packMax LimeMax 6P−30 %

Pepsi

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 46 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Kiwi ca Klass 1 −27 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−25 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Svenska Köttbullar −24 % ↗

Svenska Köttbullar

Scan · 500 g

40 kr ordinarie 53 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Kanelbullar 10-pack −24 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

25 kr ordinarie 33 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−24 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−19 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 48 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1−18 %

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Havredryck Naturell −17 % ↗

Havredryck Naturell

ICA · 1000 ml

13 kr ordinarie 15 kr

13 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Original −16 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 106 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Kaffebönor Mörkrost SkånerostIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa Espresso+2−11 %

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 83 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Pink GrapefruitMultivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady Applejuice+5

Tropicana

10 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco Brownie+3

Oreo

8 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kronhallen Degerfors
Tyck till