Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Björnrike

41 erbjudanden just nu · Björnrike · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −56 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 316 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Pommes fritesPommes strips−50 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 33 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Mango Fryst −43 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 26 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−41 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 36 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Original −41 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 150 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Vetemjöl −37 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 25 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Champinjon Klass 1 −36 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 24 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Pärlsocker −34 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 23 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Morötter Klass 1 −32 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 26 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Orange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

3 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Läsk PetSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Klassisk KebabGyros Kebab

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Pizza Pollo RistoranteMozzarella Pizza Ristorante

Pizza Ristorante

2 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Björnrike
Tyck till