Primat

Veckans erbjudanden på ICA Riddaren, Stockholm

50 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−55 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 30 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Mango ca Klass 1Päron i korg RB Klass 2−30 till −50 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Laxsida ca Miljömärkt −46 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 260 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Pommes fritesPommes strips−43 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 29 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 85 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Mango Fryst −41 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 25 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Färgmixade småtomater Klass 1Brysselkål Klass 1Salladsärta Klass 1Sockerärta Klass 1upp till −40 %

Klass

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Proteinbar Salted CaramelProteinbar Cookies and creamProteinbar Chocolate MudcakeProteinbar Banana Toffee−40 %

Proteinbar

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Röd spetsig paprika Klass 1Champinjon Klass 1−21 till −39 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Kebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 PortKycklingpaj med Broccoli+4−36 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 42 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Nötfärs Färsk −35 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 76 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Gul lök Klass 1 −34 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 12 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Pärlsocker −34 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 23 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Original −33 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 133 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Vetemjöl −32 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 24 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 157 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass ChokladkrossÄkta Vanilj−23 %

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 52 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Skinkschnitzel −21 % ↗

Skinkschnitzel

ICA · 300 g

40 kr ordinarie 50 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Skinkstek Färsk ca −17 % ↗

Skinkstek Färsk ca

ICA · 1100 g

79 kr/kg ordinarie 95 kr/kg

ca 87 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Kebabsås HetKebabsås VitlökDjävulssåsRöd KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
ZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Magisk MangoSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Brasilien ExploreRöd Apelsin JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice Äpple+1

Juice

6 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Chorizo Smal Cayenne & paprikaKabanoss Paprika & kumminChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökChorizo Red Hot+1

Scan

6 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Mozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame RistorantePizza Ristorante quattro formaggi Dr. Oetker

Pizza Ristorante

5 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie ca 35 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Burgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling FrystKycklingspett Grillade+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Kattmat KöttKattmat KycklingUtekatt KastreradInnekatt Kastrerad

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Riddaren, Stockholm
Tyck till