Primat

Veckans erbjudanden på ICA Gärdet, Rökubbsgatan

39 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −43 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 243 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Kronljus Rosa Bandet −26 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 80 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Gul lök Klass 1 −11 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Gärdet, Rökubbsgatan
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
ZeroSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk Juice+2

Bravo

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattInnekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gärdet, Rökubbsgatan
Tyck till