Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Jäckvik

36 erbjudanden just nu · Jäckvik · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
DjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet KebabsåsKebabsås Vitlök+1−32 %

Kebabsås

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Morötter Klass 1 −29 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 25 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 152 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Klassisk KebabGyros Kebab−25 %

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 57 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushKolsyrad fruktdryck Skogsbär CrushKolsyrad fruktdryck Päron CrushLäsk PetZero+10

Läsk

15 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400g

Mutti

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Jäckvik
Tyck till