Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Bäckby

75 erbjudanden just nu · Västerås · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Delicatoboll SingelpackPunschrulle Singelpack−55 %

Singelpack

2 varor i erbjudandet

3,33 kr ordinarie 7 kr

3 för 10kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Twister mini 8-p −47 % ↗

Twister mini 8-p

GB Glace · 8 st

25 kr ordinarie 47 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Bäckby
Mango ca Klass 1Äpple Merpack Klass 2−29 till −43 %

Klass

2 varor i erbjudandet

12 kr

12 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−42 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 87 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−38 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Pommes fritesPommes strips−37 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Bake Rolls Mini BBQBake Rolls Mini PizzaSkumtoppar Kokos 6-pBiscoff VanillBiscoff Cream+1upp till −36 %

Kex & kakor

6 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Bäckby
Morot Klass 1 −35 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa BandetKruka Mocka brun 14cm x12−20 till −34 %

ICA

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−33 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Rödbeta Klass 1Champinjon Klass 1−12 till −33 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Bäckby
Gurka styck Klass 1Romansallat i påse Klass 1−25 till −33 %

Klass

2 varor i erbjudandet

12 kr

12 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Bäckby
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Müslibar Sweet & Salty Peanut ProteinMüslibar Cocoa ProteinMüslibar Banana/Vanilla Protein−31 %

Müslibar Protein

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 15 kr

10 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Bäckby
Doftljus Puma rostDoftljus Puma brun−31 %

Doftljus Puma

2 varor i erbjudandet

49 kr ordinarie 71 kr

49 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Bäckby
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 155 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Brudorkidé Kolibri 9cm x12Krysantemum stilig 50 cm−20 till −30 %

,

2 varor i erbjudandet

119 kr

119 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 123 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Ice Tea LemonIce Tea Peach−27 %

Ice Tea

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 25 kr

18 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Bäckby
ChorizoBratwurst−26 %

ICA

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

20 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Bäckby
Sombreros OriginalSourcream SnacksBaconsnacksupp till −26 %

Chips

3 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Bäckby
Lion WhiteLion 2-pack−24 %

Lion

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

10 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Bäckby
Jordnötter Salta −23 % ↗

Jordnötter Salta

OLW · 300 g

20 kr ordinarie 26 kr

67 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Bäckby
Hallon Klass 1 −23 % ↗

Hallon Klass 1

ICA · 125 g

30 kr ordinarie 39 kr

240 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Bäckby
Rasker FullkornJätteFranska Rostbröd−23 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 35 kr

27 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Chocolate Dipped Cashew Nut DatesPineapple Chocolate Dipped−20 %

Chocolate Dipped

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Bäckby
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Sweet Chili Sauce −20 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

24 kr ordinarie 30 kr

47 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Bäckby
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Minitwins ChocoMinitwins ChocolateChoco Chips MiniMini Twins Vanilj−17 %

Gullon

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Bäckby
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 46 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Kattmat KöttKattmat KycklingInnekatt Kastrerad

Mjau

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Bäckby
Tyck till