Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Träslövsläge

62 erbjudanden just nu · Träslövsläge · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Sparris −55 % ↗

Sparris

250 g

25 kr ordinarie 56 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Spareribs Färska ca −51 % ↗

Spareribs Färska ca

Scan · 1100 g

39 kr/kg ordinarie 79 kr/kg

ca 43 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Träslövsläge
Kanelbulle 1-p −46 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

7 kr ordinarie 12 kr

67 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−39 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 82 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Alcohol Free 0,5% −38 % ↗

Alcohol Free 0,5%

CARLSBERG · 330 ml

8 kr ordinarie 13 kr

24 kr/l

t.o.m. 6 okt

Nära Träslövsläge
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Laxsida ca Miljömärkt −36 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 216 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Pommes fritesPommes strips−33 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 25 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Sport Knäckebröd −29 % ↗

Sport Knäckebröd

WASA · 550 g

17 kr ordinarie 24 kr

31 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Träslövsläge
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−28 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−28 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Mango Fryst −27 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 21 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Lime RosépepparRäfflade chips HavssaltSourcream & Triple OnionParmesan ChipsChips Tryffel−27 %

Gårdschips

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

20 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Träslövsläge
Kycklinglår Filé −26 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 148 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Original −26 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 120 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Alcohol Free 0,5% −24 %

Alcohol Free 0,5%

CARLSBERG · 330 ml

10 kr ordinarie 13 kr

30 kr/l

t.o.m. 11 okt

Nära Träslövsläge
Flingsalt −22 % ↗

Flingsalt

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 26 kr

100 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Träslövsläge
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Ljung Calluna Fluffy kiss 11 cmLjung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm−17 %

Ljung Calluna

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 60 kr

2 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−16 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 32 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Vetemjöl −15 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Gul lök Klass 1 −9 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Nära Träslövsläge
Skorpor Kardemumma −6 % ↗

Skorpor Kardemumma

PÅGEN · 240 g

18 kr ordinarie 19 kr

75 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Träslövsläge
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Grillost Norrländsk 24%Halloumi

ICA

2 varor i erbjudandet

20 kr

3 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Naturell Mild KvargBlåbär Mild KvargKvarg Mild HallonVanilj Mild KvargKvarg Mild Persika & Passion

Mild Kvarg

5 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 80kr

t.o.m. 18 okt

Nära Träslövsläge
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Pilsner 3,5%Pilsner 3,5%

Pilsner 3,5%

2 varor i erbjudandet

69 kr

69 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza Ristorante+4

Pizza

9 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Kaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Naturell 12-pack+5

Loka

10 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Högrev Färsk i bit av nöt caHögrev Färsk av nöt i bit ca

Högrev Färsk

2 varor i erbjudandet

179 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Kattmat KattungeKattmat KöttKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träslövsläge
Tyck till