Primat

Veckans erbjudanden på ICA Limhamns Sjöstad

62 erbjudanden just nu · Limhamn · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
MurgrönaMinicyklamen 10,5cm−40 till −46 %

Trädgård

2 varor i erbjudandet

30 kr

29,90 kr/st

t.o.m. 30 sep

Limhamns Sjöstad
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Choklad Hassel DessertChokladpudding StracciatellaChocolate Chokladpudding−34 %

Grand Dessert

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−33 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−33 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Kyckling Grillad −33 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−27 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−25 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−25 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Roast'n Toast −25 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Kanelbullar 10-pack −24 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

25 kr ordinarie 33 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−23 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Silvertrassel −20 % ↗

Silvertrassel

Sverige

40 kr ordinarie 50 kr

t.o.m. 30 sep

Limhamns Sjöstad
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 109 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Pärlsocker −18 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Byxblöjor Strl 7 16-26kg 28-pByxblöjor Strl 6 13-20kg 32-pByxblöjor Strl 5 10-14kg 36-pByxblöjor Strl 4 7-11kg 40-pÖppna Blöjor Strl 6 13-20kg 40-p+1−17 %

Strl

6 varor i erbjudandet

73 kr ordinarie 87 kr

2 för 145kr

t.o.m. 18 okt

Limhamns Sjöstad
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Kaffebönor Mörkrost SkånerostIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa Espresso+2−16 %

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajTacopaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 Port+2

Dafgårds

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Fredskalla 13cm Rosa BandetKruka Rosett RB 14cm

ICA

2 varor i erbjudandet

70 kr

2 för 139kr

t.o.m. 30 sep

Limhamns Sjöstad
Kolsyrat vatten Citrus 12-packKolsyrat vatten Granatäpple 12-packKörsbär 12POriginal med KolsyraKolsyrat vatten Granatäpple 12-pack+1

Ramlösa

6 varor i erbjudandet

39 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Max LimeMax 6P

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+4

Fazer

9 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Crunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Limhamns Sjöstad
Tyck till