Primat

Veckans erbjudanden på ICA Östhammar

234 erbjudanden just nu · Östhammar · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Touch 5 9-14KgTouch 4 7-12KgTouch 3 5-8KgTouch 6 13-20KgTouch 5 9-14Kg+32−98 %

Blöjor

37 varor i erbjudandet

1 kr

1 kr/st -- vid köp för minst 1500 kr, Max 1 erbj/hushåll

Östhammar
Trosskydd Normal 32-pTrosskydd large 28-pTampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p Miljömärkt+5−34 till −46 %

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

Östhammar
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Mini CookiesDouble Cream−34 till −41 %

Oreo

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−27 till −38 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Ost Humlan Ekologisk caVänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Gouda ost mild ca ®Familjefavoriter Edamer mild 23% ca+3upp till −38 %

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Citrus Fruits ZeroLemon ZeroMax−13 till −36 %

Läsk

3 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18kr +pant

Östhammar
Grönkålsblad Påse Klass 1Paprikamix Klass 1−31 till −36 %

Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

Östhammar
Müslibar Cocoa ProteinMüslibar Banana/Vanilla Protein−35 %

Müslibar Protein

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 13 kr

2 för 17kr

Östhammar
Sweet Chili Pepper FlavourNacho Cheese Chips−34 %

Doritos

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

20 kr/st

Östhammar
Panna CottaChokladpudding StracciatellaChocolate Chokladpudding−34 %

Grand Dessert

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Mango LemonadeStrawberry PassionfruitMixed BerriesPear LimeadeDragon Fruit+2−31 %

Celsius

7 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−17 till −32 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Peach Vibe −31 % ↗

Peach Vibe

CELSIUS · 355 ml

13 kr ordinarie 19 kr

38 kr/l

Östhammar
Max 6P −31 % ↗

Max 6P

PEPSI · 330 ml

33 kr ordinarie 47 kr

16 kr/l

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadExtrarökt Skinka−31 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

Östhammar
Läsk PetZeroZero−30 %

Läsk

3 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 8 kr

5 för 28kr +pant

Östhammar
WatermelonEucalyptusRaspberry Pomegranate FlavorBlack MintSweet Mint White+8−30 %

Extra

13 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 18 kr

2 för 25kr

Östhammar
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildCream Cheese Onion+16−18 till −30 %

Chips

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Östhammar
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 21 kr

60 kr/kg

Östhammar
Kina Snacks RödKina Snacks GulKina Hallon SnacksCrunchy Puffs Dumle SnacksDumle Original+2−29 %

Fazer

7 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 32 kr

2 för 45kr

Östhammar
Geléhallon −29 % ↗

Geléhallon

Treatville · 170 g

10 kr ordinarie 14 kr

59 kr/kg

Östhammar
Snabbnudlar KryddstarkSnabbnudlar KycklingSnabbnudlar BiffSnabbnudlar Oriental−29 %

Snabbnudlar

4 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 6 kr

5 för 20kr

Östhammar
Gurka styck Klass 1Morötter Nyskördade Klass 1Romansallat i påse Klass 1−29 %

Klass

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

Östhammar
Pad Thai Premium NudlarTeriyaki Premium NudlarGreen Curry Premium Nudlar−28 %

Premium Nudlar

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 21 kr

2 för 30kr

Östhammar
Fryspåsar 5lFryspåsar 3l 40-p−28 %

Fryspåsar

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 21 kr

15 kr/st

Östhammar
Special Effect 0,4%Original TasteLime MaxMax PetMax Decaf+6−19 till −28 %

Läsk

11 varor i erbjudandet

12 kr

2 för 23kr +pant

Östhammar
Yalla Yoghurt Squeeze Jordgubb 3%Yalla Yoghurt Squeeze Banan 3%−28 %

Yalla Yoghurt

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

Östhammar
Kolsyrat vatten VattenmelonVatten Granatäpple LimeVatten Kolsyrad CitronVatten Kolsyrad Päron ÄppleVatten Kolsyrad Naturell+3−28 %

vatten

8 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

3 för 23kr +pant

Östhammar
Punschrullar 6-pArraksbollar 6-pChokladbollar 6-p−23 till −27 %

6-p

3 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

Östhammar
Punschrullar 6-pChokladbollar 6-p−23 till −27 %

6-p

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Östhammar
Peanut Cloud SoftKey Lime PiePeanut ButterFudge Brownie VeganCaramel Crunch Salty+14−22 till −27 %

Barebells

19 varor i erbjudandet

17 kr

12 för 199kr

Östhammar
Godis Winegums DuoVingummin Black EditionVingummin SourWinegum−22 till −26 %

Treatville

4 varor i erbjudandet

14 kr

2 för 28kr

Östhammar
Vanilj JordgubbSitting BullAnanas Split−26 %

Triumf Glass

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

Östhammar
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

Östhammar
Normalsaltat Smör & RapsoljaMellan Smör & Rapsolja−21 till −25 %

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Drickyoghurt Blåbär VaniljDrickyoghurt Jordgubb 0,5%−25 %

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 15 kr

2 för 22kr

Östhammar
Kebab Spiced −24 % ↗

Kebab Spiced

OUMPH! · 280 g

30 kr ordinarie 40 kr

107 kr/kg

Östhammar
70% White Excellence FusionPistachio Dark ExcellenceCaramel Seasal Excellence70% Cocoa Mild Excellence90% Cocoa Dark Excellence+6−24 %

Excellence

11 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

Östhammar
Multivitamin JuicePressed Orange Without Pulp−24 %

Tropicana

2 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 38 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−24 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr

Östhammar
Roast'n Toast −24 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

Östhammar
Bitter Tonic WaterGranskott Tonic Water−24 %

Tonic Water

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 15 kr

2 för 23kr

Östhammar
Tasty Nuggets Kyckl&AnkaTasty Nuggets Lax & ÖringKattsnacks Party Mix GrillOriginal Party MixSeaside Mix Party Mix−23 %

Latz

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

2 för 29kr

Östhammar
Salta pinnar −23 % ↗

Salta pinnar

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

Östhammar
Godispåse FizzypopGodispåse VattenmelonGodispåse ColaflaskorGodispåse Fruxo FruktsmakGodispåse Zoo+1−23 %

Godispåse

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

3 för 30kr

Östhammar
Hazelnut ChocolateCaramel Chocolate−23 %

Chocolate

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

2 för 35kr

Östhammar
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami ChorizoSalami Vitlök−22 %

Korv

4 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Kotlett Färsk Skivad BenfriKarré Färsk Skivad Benfri−22 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Tacopaj Fryst/1 PortKöttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 PortOst & Skinkpaj−22 %

Dafgårds

4 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

2 för 50kr

Östhammar
Äppeldryck Fläder CiderkaraktärPärondryck CiderkaraktärÄppeldryck ciderkaraktär−22 %

Ciderkaraktär

3 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 18 kr

2 för 28kr +pant

Östhammar
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

Östhammar
Müslibar Milk Dark & WhiteChocolate Biscuit&MarshmallowSalted Caramel BigWhitechocolate BigChocolate Big+3−14 till −22 %

Corny

8 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 17kr

Östhammar
ChokoflarnKaka KolasnittKaffebröd BondkakorKaka DrömmarKaka Havreflarn+2−15 till −22 %

ICA

7 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 37kr

Östhammar
Kattsnacks Kyckling & OstKattgodis Kuddar LaxfyllningKattisgodis Anti hårboll−22 %

ICA

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

2 för 25kr

Östhammar
Iskaffe −22 % ↗

Iskaffe

ICA · 1000 ml

20 kr ordinarie 26 kr

20 kr/l

Östhammar
Tomatpuré −22 % ↗

Tomatpuré

ICA · 200 g

14 kr ordinarie 18 kr

70 kr/kg

Östhammar
Tonic Water −21 % ↗

Tonic Water

WHIPTAIL · 330 ml

6 kr ordinarie 7 kr

17 kr/l

Östhammar
Energidryck EuroshopperEnergidryck Cactus Lime Sugar freeEnergidryck Red Berries EuroshopperEnergidryck Sockerfri Euroshopper−21 %

Energidryck

4 varor i erbjudandet

4,67 kr ordinarie 6 kr

3 för 14kr +pant

Östhammar
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Östhammar
Oregano −20 % ↗

Oregano

ICA Basic · 15 g

12 kr ordinarie 16 kr

822 kr/kg

Östhammar
Tyck till