Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Brunnshög

85 erbjudanden just nu · Lund · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Kitkat 4Finger −54 % ↗

Kitkat 4Finger

NESTLÉ · 42 g

5 kr ordinarie 11 kr

120 kr/kg

t.o.m. 19 okt

Kvantum Brunnshög
Vice GuavaEnergidryck Monster Juiced Mango LocoEnergidryck Monster Valentino Rossi ZeroEnergidryckenergidryck Energy Ultra+12−44 %

Monster Energy

17 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 18 kr

24 för 240kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Herbs Flavour MediterraneanHot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & Onion+1−36 %

Pringles

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 35 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 209 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Sambal oelekJapansk sojaKinesisk soyaupp till −34 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Sojabönor Fryst −33 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 19 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Domino Pink KexDomino OriginalDomino Dumle−32 %

Domino

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 22 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Krossade tomater −30 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 9 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Ravioli Rökt lax MascarponeTortelloni Tomat & MozzarellaRavioli Pesto Di BasilicoTortelloni SvampTortellini Prosciutto Crudo+1−29 %

Rana

6 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−29 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 71 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 140 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Hushållsduk 4-p −26 % ↗

Hushållsduk 4-p

ICA · 4 st

13 kr ordinarie 18 kr

3,25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Laktosfri Yoghurt MorotskakaVanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät Yoghurt+5−25 %

Yoghurt

10 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 30 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Pärlsocker −25 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 17 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−23 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
RäkostSkinkostMjukost Spicy TunaBaconostRökt Renost−23 %

Fjällbrynt

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Nutaaq torskfiléer −22 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 109 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Böngroddar Eko −21 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 19 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Kladdkaka ProteinbarChokladboll ProteinbarKolaklubba ProteinbarHallonglass ProteinbarChoklad Proteinbar+6−20 %

Kosttillskott

11 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 22 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−19 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Kokosmjölk −18 % ↗

Kokosmjölk

ICA Asia · 400 ml

10 kr ordinarie 12 kr

25 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%−17 %

Valio

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Fläskfilé Färsk ca −17 % ↗

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

139 kr/kg ordinarie 168 kr/kg

ca 70 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-packVegetables Selection i Gelé+3−17 %

Latz

8 varor i erbjudandet

48 kr ordinarie 57 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Tunnskivade kycklingfiléer FrystTvådelad Kycklingbröstfilé mörad−16 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 100 kr

2 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Sandwich PestoTomato Basil SandwichCheese &Chives Sandwich−15 %

Sandwich

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

2 för 15kr

t.o.m. 11 okt

Kvantum Brunnshög
Sandwich Pizza −15 % ↗

Sandwich Pizza

WASA · 37 g

8 kr ordinarie 9 kr

203 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvantum Brunnshög
Sourcream OnionCheese Paprika Sandwich−15 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

2 för 15kr

t.o.m. 11 okt

Kvantum Brunnshög
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum−14 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie 114 kr

2 för 195kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Duschgel Pure HarmonyPink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamKids 2In1 Shower & Shampoo+4−14 %

Shower

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 20 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Krossade tomater −11 %

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 9 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Äggnudlar −11 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 9 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Ära Mild 28%Grevé MildPräst MildRike MildHerrgård Mild−11 %

Mild

5 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 77 kr

69 kr/st

t.o.m. 19 okt

Kvantum Brunnshög
Ryggbiff Färsk ca −10 % ↗

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

315 kr/kg ordinarie 350 kr/kg

ca 284 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Slapwrap Svart 34cm Rosa BandetRexflex Slap Wrap 34cm Rosa Bandet

34cm Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie ca 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Mogen Mango Osteen Klass 1Mango ca Klass 1

Mango Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Blåbär SvartvinbärBerry Energise Super SmoothieGreen AntioxidantJuice Äpple & HallonTropisk Juice+16

Innocent

21 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Colour 0%Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel Flytande+2

A+

7 varor i erbjudandet

36 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Präst Lagrad 18MånGrevé Lagrad 18MånÄra 28% LagradGrevé® 18 månOst Rike+8

Allerum

13 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Chorizofärs Färsk PannfärdigSalsicciafärs Färsk

Färsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Salsicciafärs PannfärdigTacofärs Färsk av Fläsk PannfärdigChorizofärs Färsk

ICA

3 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Blue Fruit PyramidteTropical Fruit PyramidtePeach ParadiseLemon GingerBlackcurrant Pyramid Tea Bags+5

Lipton

10 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Fruity Bites Gott & BlandatSyrlig FruktJuicy Giants Gott & BlandatGodis LakritsdäckBilar Fruktkombi+6

Godis

11 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Minecraft Flerpack GlasspinnarGlass Exotic & Berry bliss mini 6-p GB GlaceMini AnanasGlass Tropical mini 8-p GB GlaceSalted Caramel Cone+15

Glass

20 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Strawb/Rhuba No SugarTropical Citru No SugarPassion Guava No SugarPäronglass No SugarLemon Lime No Sugar+6

Sugar

11 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingChocolate MousseVanilla Protein Pudding+1

ProPud

6 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Marängsviss ProteinmilkshakeÄppelpaj Pro MilkshakeBerry Cheeseca MilkshakeBananas MilkshakeStrawberry Milkshake+3

Milkshake

8 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Ultimate Night UltraUltra Secure Night Extra Size 5Ultra Normal Big Pack Size 1Secure Night Big Pack Size 4Long Plus Big Pack Size 3+6

Always

11 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%Plant Cream Vegetabilisk+1

Flora

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 11 kr

3 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
GräddkolaSalted Caramel Original SoftCreamy Toffees OriginalCream Candies OriginalCream Candies Original+1

Godis

6 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Magisk MangoJordgubb VeganJordgubb LaktosfriSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Skinka röktSkinka Svartrökt

Skinka

2 varor i erbjudandet

30 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Varmkorv med SkinnWienerkorv 15-pack

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
ChèvreBrie Ovale Extra CreamyBrie GourmetGorgonzola IntensoGorgonzola Cremoso+2

Ost

7 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Gourmetsallad Klass 1Röd råkostmix SköljdBistrosallad SköljdMedelhavsmix SköljdProvensalsk sallad+1

ICA

6 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Jollekaka HönöHönökaka 4-pack

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Tacosås HotTacosås Medium

Tacosås

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 16 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Tomatketchup -50%Ketchup

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Gold MellanrostOriginal Mellanrost

Mellanrost

2 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie ca 85 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Cappuccino Milkshake −34 % ↗

Cappuccino Milkshake

PROPUD · 330 ml

14 kr ordinarie ca 21 kr

42 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Brunnshög
Tyck till