Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Dundret

53 erbjudanden just nu · Gällivare · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Strösocker −46 % ↗

Strösocker

ICA · 1000 g

12 kr ordinarie 22 kr

12 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Dundret
Handtvål Cherry blossom RefillHandtvål Apple RefillHandtvål Milk & honey Refill−39 %

Handtvål Refill

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

20 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Dundret
Morötter Klass 1Kronärtskocka ca Klass 1 ICA−21 till −35 %

Klass

2 varor i erbjudandet

18 kr

18 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Salladsärta Klass 1Sockerärta Klass 1−34 %

Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Kebabsås HetKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−32 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Hushållsduk 4-p −30 % ↗

Hushållsduk 4-p

ICA · 4 st

13 kr ordinarie 18 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Frukostpannkakor −30 % ↗

Frukostpannkakor

ICA · 240 g

20 kr ordinarie 28 kr

81 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Dundret
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 118 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami ChorizoSalami Vitlök−25 %

Korv

4 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 30 kr

2 för 45kr

t.o.m. 11 okt

Nära Dundret
Bearnaise OriginalChili Cheese byAioli Original by−21 %

Danyel Couet

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

25 kr/st

t.o.m. 30 sep

Nära Dundret
Café De Paris −21 % ↗

Café De Paris

BYDANYELCOUET · 170 ml

25 kr ordinarie 32 kr

147 kr/l

t.o.m. 30 sep

Nära Dundret
Vetemjöl −18 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Skinkschnitzel −16 % ↗

Skinkschnitzel

ICA · 300 g

40 kr ordinarie 48 kr

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−15 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 46 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Hot Dogs Original −11 % ↗

Hot Dogs Original

SCAN · 400 g

21 kr ordinarie 24 kr

53 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Dundret
GlassGlass−7 %

Glass

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 42 kr

2 för 79kr

t.o.m. 5 okt

Nära Dundret
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Crème FraicheCrème Fraiche Original

Crème Fraiche

2 varor i erbjudandet

12 kr

12 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Dundret
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Apelsin Mango PassionJordnötssmör Kakao GranolaBlåbär Acai SupermüsliBlåbär Citron GranolaSoft Müsli Hassel Mandla Dadlar+4

Pauluns

9 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Dundret
Tyck till