Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Hornstull

83 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Mango ca Klass 1 −50 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

15 kr ordinarie 30 kr

46 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Krossade tomater −49 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 13 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Fläskfilé Färsk ca −42 % ↗

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

75 kr/kg ordinarie 129 kr/kg

ca 44 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Sambal oelekJapansk sojaKinesisk soyaupp till −41 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Domino OriginalDomino Dumle−40 %

Domino

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Reflex Hjärta Rosa BandetReflexhänge Hjärta Rosa Bandet−40 %

Hjärta Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Slapwrap Svart 34cm Rosa BandetRexflex Slap Wrap 34cm Rosa Bandet−40 %

34cm Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Böngroddar Eko −40 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 25 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Herbs Flavour MediterraneanHot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & Onion+1−39 %

Pringles

6 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 37 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−37 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 80 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Laxsida ca Miljömärkt −37 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 219 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
GräddkolaSalted Caramel Original SoftCreamy Toffees OriginalGräddkarameller SoftCreamy Filling Original+4−36 %

Godis

9 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 24 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Sojabönor Fryst −36 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Krossade tomater −35 %

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 13 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Taste Cola No SugerLemon Soda No SugerPäronsoda No SugerStrawb/Rhuba No SugarTropical Citru No Sugar+12−35 %

Zeroh

17 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Pärlsocker −34 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 19 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Kycklinglår Filé −34 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 150 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Ravioli Kyckling/CitronRavioli SalsicciaRavioli Rökt lax MascarponeFärsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & Mozzarella+5−34 %

Rana

10 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 50 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Zip-LED Hjärta svart Rosa BandetZip-LED Hjärta Rosa Bandet−32 %

Zip-LED Hjärta

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 33 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Ramen Soup Base −31 % ↗

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

45 kr ordinarie 65 kr

178 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött−30 %

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 32 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Nutaaq torskfiléer −29 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 119 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Tunnskivade kycklingfiléer FrystTvådelad Kycklingbröstfilé mörad−29 %

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie 119 kr

2 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−28 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 35 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Colour 0%Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel Flytande+2−27 %

A+

7 varor i erbjudandet

36 kr ordinarie 50 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-packVegetables Selection i Gelé+3−27 %

Latz

8 varor i erbjudandet

48 kr ordinarie 65 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Varmkorv med SkinnWienerkorv 15-pack−27 %

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 75 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Ryggbiff Färsk ca −21 % ↗

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

315 kr/kg ordinarie 399 kr/kg

ca 284 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−20 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 87 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Duschgel Pure HarmonyClassic 3In1 Shower CreamPink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower Cream+5−16 %

Shower

10 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum−16 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie 116 kr

2 för 195kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Äggnudlar −16 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 10 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Pinsa −9 %

Pinsa

ICA · 230 g

30 kr ordinarie 33 kr

130 kr/kg

Kvantum Hornstull
Präst Lagrad 18MånGrevé Lagrad 18MånHerrgård Lagrad 18MånÄra 28% LagradGrevé® 18 mån+9

Allerum

14 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
BlåbärHallon Klass 1Blåbär Klass 1

Färska bär

3 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Laktosfri Yoghurt MorotskakaVanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät Yoghurt+6

Yoghurt

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Blåbär SvartvinbärBerry Energise Super SmoothieGreen AntioxidantJuice Äpple & HallonTropisk Juice+16

Innocent

21 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Marängsviss ProteinbarKladdkaka ProteinbarChokladboll ProteinbarKolaklubba ProteinbarChoklad Proteinbar+13

Kosttillskott

18 varor i erbjudandet

17 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Chorizofärs Färsk PannfärdigSalsicciafärs Färsk

Färsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Salsicciafärs PannfärdigChorizofärs Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Nesquick StrawberryKitkat CerealsCheerios HavreCheerios MultiCheerios Honey+1

Nestle

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Blue Fruit PyramidteTropical Fruit PyramidtePeach ParadiseLemon GingerBlackcurrant Pyramid Tea Bags+6

Lipton

11 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Sodakombi X TrocaderoFruity Bites Gott & BlandatSyrlig FruktJuicy Giants Gott & BlandatGodis Lakritsdäck+7

Godis

12 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Minecraft Flerpack GlasspinnarGlass Exotic & Berry bliss mini 6-p GB GlaceMini AnanasGlass Tropical mini 8-p GB GlaceGlass Flerpack Kids mix 8-p+20

Glass

25 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
RäkostMjukost Spicy PepperSkinkostMjukost Spicy TunaHushållsost Mild+4

Fjällbrynt

9 varor i erbjudandet

25 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Marängsviss ProteinmilkshakeÄppelpaj Pro MilkshakeBerry Cheeseca MilkshakeBananas MilkshakeStrawberry Milkshake+3

Milkshake

8 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%Plant Cream Vegetabilisk+1

Flora

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 11 kr

3 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Magisk MangoJordgubb VeganJordgubb LaktosfriSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Delicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingChocolate MousseVanilla Protein PuddingChocolate Protein Pudding

Protein Pudding

5 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Skinka KoktSkinka röktSkinka Svartrökt

Skinka

3 varor i erbjudandet

30 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Kyckling Grillad −29 % ↗

Kyckling Grillad

Charkuterifabriken · 200 g

30 kr ordinarie ca 42 kr

150 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
ChèvreBrie Ovale Extra CreamyBrie GourmetGorgonzola IntensoGorgonzola Cremoso+2

Ost

7 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Gourmetsallad Klass 1KrögarmixRöd råkostmix SköljdBistrosallad SköljdMedelhavsmix Sköljd+2

ICA

7 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Bindor Maxi Night 18-packUltra Secure Night Extra Size 5Ultra Normal Big Pack Size 1Secure Night Big Pack Size 4Long Plus Big Pack Size 3+6

Always

11 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Jollekaka HönöHönökaka 4-pack

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Laktosfri Lättmjölk 0,5%Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%

Valio

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 24 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Tacosås HotTacosås MediumSalsa Taco Medium

Old el Paso

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Palt TunnbrödGammeldags TunnbrödTunnbröd Korn

Tunnbröd

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Hornstull
Tyck till