Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Lenhovda

66 erbjudanden just nu · Lenhovda · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 211 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Ostschnitzel 6-packSchnitzel 6-pack−28 %

6-pack

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 69 kr

2 för 99kr

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Kebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−28 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Rågbröd Danskt −28 % ↗

Rågbröd Danskt

PÅGEN · 400 g

20 kr ordinarie 28 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
KycklingfärsÄtklar Classic Kyckling Skivad−16 till −28 %

Kronfågel

2 varor i erbjudandet

39 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Kyckling Bröstfilé −28 % ↗

Kyckling Bröstfilé

KRONFÅGEL · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Tomat&Örter FärskostVitlök&Örter FärskostPaprika FärskostNaturell Färskost−22 %

Färskost

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

15 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−21 %

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 54 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Port Salut FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterGräddis Familjefavoriter−19 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 48 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Stekfläsk Rimmat −19 % ↗

Stekfläsk Rimmat

SCAN · 375 g

39 kr ordinarie 48 kr

104 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Pirog Chicken TacoPirog Chicken KebabMargherita PirogChili Cheese PirogThe Original Pirog−16 %

Pirog

5 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

3 för 33kr

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−16 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 32 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Ätklar Caesar KycklingÄtklar Bbq Kyckling−16 %

Ätklar Kyckling

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 46 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Minutstrimlor KycklingfiléKyckling MinutfiléSallads Kycklingupp till −16 %

Kyckling

3 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Vetemjöl −15 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Pilsnerkorv 455gSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6upp till −14 %

Korv

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
ÖlbrödFröbröd 16% kolhydrater Urshultsbagarn−10 %

Urshults

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 37 kr

33 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Mango ca Klass 1Mango ca Klass 1

Mango Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Torrfoder Kastrerad LaxKattmat KattungeKattmat KöttKattmat KycklingUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Wok ClassicBroccoli BuketterBrysselkål FrystaHaricots Verts PrimaÄrter Frysta+1

Findus

6 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Fish nuggets −18 % ↗

Fish nuggets

Pacific brand · 480 g

30 kr ordinarie ca 37 kr

63 kr/kg

t.o.m. 26 okt

Nära Lenhovda
Kanelbullar SmåVaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

3 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Golden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

4 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Alaska pollock Fryst −13 % ↗

Alaska pollock Fryst

ICA Basic · 400 g

30 kr ordinarie ca 34 kr

75 kr/kg

t.o.m. 26 okt

Nära Lenhovda
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lenhovda
Tvättade morötter Klass 1Morötter Nyskördade Klass 1

morötter Klass

2 varor i erbjudandet

14 kr

14 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Lenhovda
Tyck till