Primat

Veckans erbjudanden på ICA Skutskär

63 erbjudanden just nu · Skutskär · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Ölkorv KabanossÖlkorv SichuanÖlkorv Klassisk mild och rökigÖlkorv VitlökÖlkorv Peppar+2−56 %

Ölkorv

7 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

3 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Kitkat 4Finger −52 % ↗

Kitkat 4Finger

NESTLÉ · 42 g

5 kr ordinarie 10 kr

120 kr/kg

t.o.m. 10 okt

Skutskär
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Hushållsost Mild 17% caHushållsost mild 26% ca−31 %

Hushållsost Mild

2 varor i erbjudandet

69 kr/kg ordinarie 100 kr/kg

69 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Skutskär
Max −30 % ↗

Max

PEPSI · 1500 ml

13 kr ordinarie 18 kr

8 kr/l

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+1−27 %

Skinka

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−27 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Kyckling Grillad −27 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 28 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−27 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5−25 %

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 18 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Kiwi ca Klass 1 −25 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
OriginalMax LimeMax 6P−25 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Pannkakor 8st −24 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Dragon FruitRaspberry PeachEnergidryck Green Apple CherryRaspberry Acai−21 %

Celsius

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

4 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−20 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 41 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPressed Orange Without PulpPressed Orange With Pulp−19 %

Pressed Orange

4 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 36 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%Mild Cheese Protein−14 till −19 %

Ost

4 varor i erbjudandet

59 kr

59 kr/st

t.o.m. 22 okt

Skutskär
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−19 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 26 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Jordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−18 %

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Roast'n Toast −17 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 30 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Pulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk−16 %

Oumph

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 36 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Original −15 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 105 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Pizzakit −15 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−14 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−13 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Pärlsocker −12 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 16 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−10 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 82 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Bts Brown Suger PancakeGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulKina Hallon Snacks+3

Fazer

8 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Tampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-pBinda Ultra Super long 12-p+4

ICA

9 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Skutskär
Tyck till