Primat

79,90 kr/st

8 varor i erbjudandet på ICA Maxi Landskrona · t.o.m. 18 okt

← Alla erbjudanden
Mugg Amazing −11 % ↗

Mugg Amazing

ICA · 350 ml

80 kr ordinarie 90 kr

228 kr/l

t.o.m. 4 okt

Maxi Landskrona
Mugg Hug me −11 % ↗

Mugg Hug me

ICA · 350 ml

80 kr ordinarie 90 kr

228 kr/l

t.o.m. 4 okt

Maxi Landskrona
Mugg Unicorn −11 % ↗

Mugg Unicorn

ICA · 350 ml

80 kr ordinarie 90 kr

228 kr/l

t.o.m. 4 okt

Maxi Landskrona
Nudelsil 35,5x14cm −20 % ↗

Nudelsil 35,5x14cm

ICA · 1 st

80 kr ordinarie 100 kr

80 kr/st

t.o.m. 18 okt

Maxi Landskrona
Tyck till