Primat

Veckans erbjudanden på ICA ToGo Källö-Knippla

43 erbjudanden just nu · Källö-Knippla · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Morötter Klass 1 −42 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 31 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Pommes fritesPommes strips−31 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 24 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−29 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Mango Fryst −28 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 21 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Kycklinglår Filé −24 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 144 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−24 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Original −19 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 110 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Champinjon Klass 1 −14 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Vetemjöl −13 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 18 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−12 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 31 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Pärlsocker −11 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 17 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Kaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

ToGo Källö-Knippla
Tyck till