Primat

Veckans erbjudanden på Lidl Arvika

177 erbjudanden just nu · Arvika · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Fikon −49 % ↗

Fikon

5 kr ordinarie 10 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Plommon −46 % ↗

Plommon

1000 g

20 kr ordinarie 37 kr

20 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
AubergineGurka−40 till −44 %

Grönsaker

2 varor i erbjudandet

9 kr

/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Potatis −43 % ↗

Potatis

MATRIKET · 1000 g

8 kr/kg ordinarie 14 kr/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Druva grön −43 % ↗

Druva grön

ICA. Rosa Bandet. Spanien/Italien/Grekland · 500 g

20 kr ordinarie 35 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Purjolök −40 % ↗

Purjolök

1 st

6 kr ordinarie 10 kr

6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Dadlar färska −40 % ↗

Dadlar färska

1000 g

30 kr/kg ordinarie 50 kr/kg

ca 30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Kvisttomater −40 % ↗

Kvisttomater

1000 g

30 kr/kg ordinarie 50 kr/kg

ca 30 kr/st

t.o.m. 11 okt

Arvika
Röda äpplen −40 % ↗

Röda äpplen

2000 g

30 kr ordinarie 50 kr

15 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Isbergssallad −40 % ↗

Isbergssallad

MATRIKET · 1000 g

20 kr/kg ordinarie 33 kr/kg

ca 20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Mango −35 % ↗

Mango

DELUXE · 1 st

15 kr ordinarie 23 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Gurka −34 % ↗

Gurka

1 st

10 kr ordinarie 15 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Arvika
Liljor i bunt −33 %

Liljor i bunt

Usprung: se butik

20 kr ordinarie 30 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Kanel malen −33 % ↗

Kanel malen

KANIA · 40 g

11 kr ordinarie 16 kr

268 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Arvika
Socker −33 %

Socker

Belbake

15 kr ordinarie 22 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Strösocker −33 % ↗

Strösocker

BELBAKE · 2000 g

15 kr ordinarie 22 kr

7 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Laktosfri gräddfilGräddfil−24 till −32 %

gräddfil

2 varor i erbjudandet

9 kr

300 ml | 30,00 kr/l

t.o.m. 4 okt

Arvika
Dadlar färska −30 % ↗

Dadlar färska

1000 g

35 kr/kg ordinarie 50 kr/kg

ca 35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Jeggings, dam −30 %

Jeggings, dam

Esmara

70 kr ordinarie 100 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
KanelbullarVaniljbullar−29 %

MATRIKET

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

420 g | 47,62 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Klementiner −29 % ↗

Klementiner

1000 g

25 kr/kg ordinarie 35 kr/kg

ca 25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Flasklilja XL −25 %

Flasklilja XL

Ursprung: se butik

149 kr ordinarie 199 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Vetemjöl −25 % ↗

Vetemjöl

MATRIKET · 5000 g

27 kr ordinarie 36 kr

5 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Ljung −25 % ↗

Ljung

DUMMYMARKE

30 kr ordinarie 40 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Tärnat bacon −24 % ↗

Tärnat bacon

DULANO · 250 g

20 kr ordinarie 26 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Tärnad bacon −24 %

Tärnad bacon

Dulano

20 kr ordinarie 26 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Hela kaffebönorEspresso hela bönorKaffebönor hela−17 till −23 %

Hela

3 varor i erbjudandet

109 kr

1 kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Korvett −23 % ↗

Korvett

MATRIKET · 240 g

22 kr ordinarie 28 kr

91 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Bananer −21 % ↗

Bananer

1000 g

15 kr/kg ordinarie 19 kr/kg

ca 15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Extrarökt skinka i skivorBasturökt skinka i skivorKokt skinka i skivor−21 %

skinka skivor

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

120 g | 124,17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Fransyska −21 % ↗

Fransyska

MATRIKET · 1100 g

139 kr/kg ordinarie 176 kr/kg

ca 153 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
TermolångkalsongerTermolångkalsonger−20 %

Termolångkalsonger

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 50 kr

Termolångkalsonger

t.o.m. 4 okt

Arvika
TermotröjaTermotröja−20 %

Termotröja

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 50 kr

Termotröja

t.o.m. 4 okt

Arvika
Korvbröd 8-pack −19 % ↗

Korvbröd 8-pack

Pågen · 8 st

22 kr ordinarie 27 kr

2,74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Caramel ChocoBanana DreamPeanut Caramel−18 %

Kosttillskott

3 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 21 kr

55 g | 307,27 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Original −18 % ↗

Original

Lätta · 600 g

18 kr ordinarie 22 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Knäckta revben −17 % ↗

Knäckta revben

MATRIKET · 1000 g

50 kr/kg ordinarie 60 kr/kg

ca 50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Knäckta revben −17 %

Knäckta revben

Matriket

50 kr ordinarie 60 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Rosor 50 cm −17 %

Rosor 50 cm

Ursprung: se butik

50 kr ordinarie 60 kr

t.o.m. 4 okt

Arvika
Karins Lasagne −13 % ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

25 kr ordinarie 29 kr

64 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Kalasisterband LammhultsIsterband Syrligaupp till −12 %

Korv

2 varor i erbjudandet

20 kr

300 g | 66,33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Blomhonung ↗

Blomhonung

900 g

85 kr 900 g | 94,33 kr/kg

94 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Bearnaise Sås ↗

Bearnaise Sås

FELIX · 335 ml

23 kr 335 ml | 68,36 kr/l

68 kr/l

t.o.m. 4 okt

Arvika
Halloweenskalle ↗

Halloweenskalle

Hulten · 333 g

55 kr 333 g | 164,86 kr/kg

165 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Arvika
Rödbetor ↗

Rödbetor

RYNECZEK LIDLA · 1000 g

7 kr/kg /kg

ca 7 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Kebab Klassisk ↗

Kebab Klassisk

SCHYSST KÄK · 440 g

55 kr 440 g | 124,77 kr/kg

125 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Kebab Kyckling ↗

Kebab Kyckling

Schysst käk · 520 g

55 kr 520 g | 105,58 kr/kg

106 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Piroger ↗

Piroger

400 g

30 kr 400 g | 74,75 kr/kg

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten CitronKolsyrat vatten Naturell

Vatten

3 varor i erbjudandet

33 kr

12x330 ml | 8,31 kr/l

t.o.m. 4 okt

Arvika
Grevé MildRike MildPräst MildHerrgård Mild

Mild

4 varor i erbjudandet

50 kr

670 g | 74,48 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Rökt korv ↗

Rökt korv

PIKOK · 330 g

35 kr 330 g | 105,76 kr/kg

106 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Kebab PizzaPepperoni Pizza

Pizza

2 varor i erbjudandet

37 kr

500 g | 73,80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Proteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®Proteinpudding Salted caramel 1,5%Chocolate Proteinpudding

Proteinpudding

3 varor i erbjudandet

13 kr

200 g | 64,50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Arvika
Äpple Päron PassionÄpple Apelsin Jordgubb

Äpple

2 varor i erbjudandet

26 kr

850 ml | 30,47 kr/l

t.o.m. 4 okt

Arvika
Kanellängd ↗

Kanellängd

MATRIKET · 1000 g

25 kr/kg 65,79 kr/kg | 380 g

ca 25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Arvika
Tyck till