Primat

Erbjudanden på Lidl Malmö Erikslust

141 erbjudanden just nu · Malmö · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Potatis −43 % ↗

Potatis

Matriket · 1000 g

8 kr/kg ordinarie 14 kr/kg

ca 8 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Druva grön −43 % ↗

Druva grön

ICA. Rosa Bandet. Spanien/Italien/Grekland · 500 g

20 kr ordinarie 35 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Ekologiska dadlar −41 %

Ekologiska dadlar

Se förp.

25 kr ordinarie 42 kr

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Purjolök −40 % ↗

Purjolök

1 st

6 kr ordinarie 10 kr

6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Gurka −40 % ↗

Gurka

1 st

9 kr ordinarie 15 kr

9 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Gurka −34 % ↗

Gurka

1 st

10 kr ordinarie 15 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Malmö Erikslust
Kanel malen påse −33 % ↗

Kanel malen påse

KANIA · 85 g

11 kr ordinarie 16 kr

126 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Malmö Erikslust
Kanel malen −33 % ↗

Kanel malen

KANIA · 40 g

11 kr ordinarie 16 kr

268 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Malmö Erikslust
Socker −33 %

Socker

Belbake

15 kr ordinarie 22 kr

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Strösocker −33 % ↗

Strösocker

BELBAKE · 2000 g

15 kr ordinarie 22 kr

7 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Avokado i nät −30 % ↗

Avokado i nät

700 g

28 kr ordinarie 40 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
KanelbullarVaniljbullar−29 %

Matriket

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

420 g | 47,62 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Klementiner −29 % ↗

Klementiner

1000 g

25 kr/kg ordinarie 35 kr/kg

ca 25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Leverpastej skivbar −27 % ↗

Leverpastej skivbar

Matriket · 250 g

9 kr ordinarie 12 kr

36 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Vetemjöl −25 % ↗

Vetemjöl

Matriket · 5000 g

27 kr ordinarie 36 kr

5 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Tärnat bacon −24 % ↗

Tärnat bacon

DULANO · 250 g

20 kr ordinarie 26 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Tärnad bacon −24 %

Tärnad bacon

Dulano

20 kr ordinarie 26 kr

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Korvett −23 % ↗

Korvett

Matriket · 240 g

22 kr ordinarie 28 kr

91 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Skivat stekfläsk −22 % ↗

Skivat stekfläsk

Matriket · 375 g

28 kr ordinarie 36 kr

74 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Bananer −21 % ↗

Bananer

1000 g

15 kr/kg ordinarie 19 kr/kg

ca 15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Extrarökt skinka i skivorBasturökt skinka i skivorKokt skinka i skivor−21 %

skinka skivor

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

120 g | 124,17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Bredbar leverpastej −21 % ↗

Bredbar leverpastej

Matriket · 200 g

9 kr ordinarie 11 kr

45 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Rasker FullkornJätteFranska Rostbröd−19 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 27 kr

1,1 kg | 19,91 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Original −18 % ↗

Original

Lätta · 600 g

18 kr ordinarie 22 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Knäckta revben −17 % ↗

Knäckta revben

Matriket · 1000 g

50 kr/kg ordinarie 60 kr/kg

ca 50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Knäckta revben −17 %

Knäckta revben

Matriket

50 kr ordinarie 60 kr

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Rosor 50 cm −17 %

Rosor 50 cm

Ursprung: se butik

50 kr ordinarie 60 kr

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Korvbröd 8-pack −15 % ↗

Korvbröd 8-pack

Pågen · 8 st

22 kr ordinarie 26 kr

2,74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Korvbröd 8-pack −15 %

Korvbröd 8-pack

Pågen

22 kr ordinarie 26 kr

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
köttbullar −13 %

köttbullar

Scan

64 kr ordinarie 74 kr

t.o.m. 29 sep

Malmö Erikslust
Halloween Donut −13 % ↗

Halloween Donut

- · 54 g

7 kr ordinarie 8 kr

120 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Malmö Erikslust
Original Pan Pizza −13 % ↗

Original Pan Pizza

BILLYS · 170 g

12 kr ordinarie 14 kr

70 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Karins Lasagne −13 % ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

25 kr ordinarie 29 kr

64 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Kalasisterband LammhultsIsterband Syrligaupp till −12 %

Korv

2 varor i erbjudandet

20 kr

300 g | 66,33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Paprikamix ↗

Paprikamix

500 g

35 kr 1 kg

35 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Piroger ↗

Piroger

400 g

30 kr 400 g | 74,75 kr/kg

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten CitronKolsyrat vatten Naturell

Vatten

3 varor i erbjudandet

33 kr

12x330 ml | 8,31 kr/l

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Grevé MildRike MildPräst MildHerrgård Mild

Mild

4 varor i erbjudandet

50 kr

670 g | 74,48 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Rökt korv ↗

Rökt korv

Kuljanka · 330 g

35 kr 330 g | 105,76 kr/kg

106 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Kebab PizzaPepperoni Pizza

Pizza

2 varor i erbjudandet

37 kr

500 g | 73,80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Proteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®Proteinpudding Salted caramel 1,5%Chocolate Proteinpudding

Proteinpudding

3 varor i erbjudandet

13 kr

200 g | 64,50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Skinka i krogstil ↗

Skinka i krogstil

Kuljanka · 560 g

129 kr/kg /kg (Ca 560 g)

ca 72 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Äpple Päron PassionÄpple Apelsin Jordgubb

Äpple

2 varor i erbjudandet

26 kr

850 ml | 30,47 kr/l

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Kanellängd ↗

Kanellängd

Matriket · 1000 g

25 kr/kg 65,79 kr/kg | 380 g

ca 25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Blomhonung ↗

Blomhonung

900 g

85 kr 900 g | 94,33 kr/kg

94 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Laktosfri MjölkLaktosfri Mellanmjölk

Laktosfri

2 varor i erbjudandet

17 kr

1,5 l | 11,27 kr/l

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Revbensspjäll ↗

Revbensspjäll

700 g

90 kr/kg /kg (Ca 700 g)

ca 63 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Bearnaise Sås ↗

Bearnaise Sås

FELIX · 335 ml

23 kr 335 ml | 68,36 kr/l

68 kr/l

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Kabanoss ↗

Kabanoss

--- · 90 g

18 kr 90 g | 198,89 kr/kg

199 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Vitkål med morot ↗

Vitkål med morot

Kuljanka · 880 g

20 kr 880 g | 48,54 kr/kg

23 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Cottage cheese ↗

Cottage cheese

200 g

10 kr 200 g | 49,50 kr/kg

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Kvargbar ↗

Kvargbar

Pilos · 150 g

20 kr 5x 30 g | 132,67 kr/kg

133 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Kex med choklad ↗

Kex med choklad

300 g

35 kr 300 g | 116,33 kr/kg

116 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Oxgulasch ↗

Oxgulasch

Podravka · 400 g

50 kr 400 g | 124,75 kr/kg

125 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Kvarg vaniljKvarg hallonVit Choklad KvargBlåbär Vanilj Kvarg

Kvarg

4 varor i erbjudandet

8 kr

150 g | 52,67 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Ost & Broccoli SoppaSkaldjurssoppa Fryst/1 Port

FELIX

2 varor i erbjudandet

22 kr

350 g | 62,57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Köttfärspaj XLOst & Skinkpaj

FELIX

2 varor i erbjudandet

30 kr

300 g | 99,67 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Vispgrädde 36% ↗

Vispgrädde 36%

Arla Köket® · 750 ml

40 kr 750 ml | 53,20 kr/l

53 kr/l

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Fläskfärs 20% ↗

Fläskfärs 20%

Butcher´s · 2000 g

55 kr/kg /kg (Ca 2 kg)

ca 110 kr/st

t.o.m. 4 okt

Malmö Erikslust
Tyck till