Primat

Veckans erbjudanden på Willys Örebro Västhaga

361 erbjudanden just nu · Örebro · uppdaterat igår · Sida 1 av 4

Om butiken
Vaniljbulle −65 % ↗

Vaniljbulle

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Kanelbulle 1-p −65 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Mango −44 % ↗

Mango

333 g

10 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Jordnötter Salta −41 % ↗

Jordnötter Salta

OLW · 165 g

10 kr ordinarie 17 kr

61 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Edamer 23%Gouda 28%Port Salut−39 %

Skånemejerier

3 varor i erbjudandet

60 kr/kg ordinarie 98 kr/kg

59,90/kg, Spara 38,00 kr/kg, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Donut Fyrkant Rosa ToppingPrincessmunk Grön GlasyrDonut Rosa StrösselCookie Hallon Vit ChokladDonut Choklad med Strössel+29−38 %

Kex & kakor

34 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 11 kr

28,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Morot Klass 1 −38 % ↗

Morot Klass 1

100 g

10 kr/kg ordinarie 16 kr/kg

ca 0,99 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Rödbeta Klass 1 −38 % ↗

Rödbeta Klass 1

150 g

10 kr/kg ordinarie 16 kr/kg

ca 1,49 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Laktosfri OriginalMozzarella RivenVästerbottensost®Vitlök & Örter Färskost LightGrillad Paprika+4−12 till −35 %

Ost

9 varor i erbjudandet

18 kr

Klubbpris, 35,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Smör Normalsaltat −33 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

40 kr ordinarie 60 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Ikaffe EkologiskIkaffe LightIkaffe Barista Edition−14 till −31 %

Ikaffe

3 varor i erbjudandet

15 kr

30,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Parmigiano Reggiano −30 % ↗

Parmigiano Reggiano

GARANT · 150 g

35 kr ordinarie 50 kr

233 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Surdegsfralla SvenskRosenbrödMinibaguette VeteOstfralla−30 %

Bröd

4 varor i erbjudandet

4,60 kr ordinarie 7 kr

23,00, Välj & blanda! 5 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Kassler Bit −29 % ↗

Kassler Bit

Fåddman · 750 g

60 kr/kg ordinarie 85 kr/kg

ca 45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Oregano Klass 1Salvia Klass 1Fransk DragonRosmarin Klass 1−29 %

Garant

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

9,90/st, Spara 4,00 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Timjan −29 % ↗

Timjan

15 g

10 kr ordinarie 14 kr

660 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Pastasås Fyra OstarPastasås TomatPastasås Svamp−29 %

Pastasås

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 35 kr

24,90/st, Spara 10,02 kr/st, Max 5 köp

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Mild Ost Pastasås −29 % ↗

Mild Ost Pastasås

KELDA · 500 ml

25 kr ordinarie 35 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Prosciutto Crudo −28 % ↗

Prosciutto Crudo

GARANT · 80 g

25 kr ordinarie 35 kr

313 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Rökta Skinka Bror JakobsKokta Skinka SkivadGallerrökt SkinkaGallerrökt Skinka Skivad−28 %

Skinka

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Höna Hel −28 % ↗

Höna Hel

HERREGAARDS · 800 g

30 kr ordinarie 42 kr

37 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Jarlsberg Block −28 % ↗

Jarlsberg Block

TINE · 830 g

99 kr/kg ordinarie 137 kr/kg

ca 82 kr/st

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Vattenmelon IsteIste Citron−28 %

Iste

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 7 kr

20,00 +pant, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Citron Klass 1 −28 % ↗

Citron Klass 1

150 g

5 kr ordinarie 7 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Fruktmums MangoFruktmums JordgubbFruktmums PäronFruktmums PersikaFruktmums Hallon+5−18 till −27 %

Semper

10 varor i erbjudandet

10 kr

60,00, Välj & blanda! 6 för

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Glass Himmelsk Röra Inget Tillsatt SockerGlass Gammeldags Vanilj Inget Tillsatt SockerGlass Salt Karamell LaktosfriGammeldags Vanilj LaktosfriKaffe Böna+3−14 till −25 %

Alvestaglass

8 varor i erbjudandet

33 kr

65,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Pane Napoletano −25 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Säsongsmix Klass 1Ruccola Klass 1−25 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

14,90/st, Spara 5,00 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Spenat Klass 1 −25 % ↗

Spenat Klass 1

Garant · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Hot Honey ChipsRanch & Sourcream ChipsSourcream & Onion ChipsSaltade ChipsChips Grill−25 %

Chips

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

30,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
ChitarraLasagneplattor Färsk PastaFettuccine Agli SpinaciFettuccine Färsk PastaPappardelle Färsk Pasta+1−24 %

Garant

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

Klubbpris, 25,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Päronsoda ZeroLemon Lime Zero Läsk, BurkBerries Läsk BurkGrape Läsk BurkExotisk Zero+3−23 %

Premier

8 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 7 kr

20,00 +pant, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Salsa Pineapple VodkaMango MayoCheezy Jalapeño SauceCheezy SauceJalapeno Lime Mayo+2−23 %

El Taco Truck

7 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 31 kr

48,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Spaghetti Klippt −22 % ↗

Spaghetti Klippt

KUNGSÖRNEN · 350 g

10 kr ordinarie 13 kr

28 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
FiberhavregrynRågflingorHavregryn−12 till −22 %

Garant Eko

3 varor i erbjudandet

14 kr

28,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Cheddar Extra Mature −21 % ↗

Cheddar Extra Mature

CATHEDRAL CITY · 200 g

30 kr ordinarie 38 kr

149 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Sprödbakad Kummel −21 % ↗

Sprödbakad Kummel

Fiskeriet · 360 g

30 kr ordinarie 38 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Chili Con CarneRavioli i Köttsås−12 till −21 %

Felix

2 varor i erbjudandet

38 kr

75,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Kanel Malen −20 % ↗

Kanel Malen

ELDORADO · 80 g

12 kr ordinarie 15 kr

149 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Kanel Hel −20 % ↗

Kanel Hel

ELDORADO · 40 g

12 kr ordinarie 15 kr

298 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Kycklingben −20 % ↗

Kycklingben

Top Choice · 1000 g

40 kr/kg ordinarie 50 kr/kg

ca 40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Biff Asia NudlarCarbonara Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−16 till −20 %

Knorr

3 varor i erbjudandet

13 kr

25,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Kryddig Kyckli Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−20 %

Knorr

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

25,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Hollandaisesås 3-packGrönpepparsås 3-packCitron DillsåsBrunsås 3-packBéarnaisesås 3-pack+5−20 %

Blå Band

10 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 14 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Bryggkaffe Mörkrost Fika LoversBryggkaffe Mellanrost Brazil Single OriginBryggkaffe Mörkrost EkoMedium Roast−20 %

Löfbergs

4 varor i erbjudandet

53 kr ordinarie 66 kr

52,90/st, Spara 13,00 kr/st, Max 2 köp

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Baguette Vete −20 % ↗

Baguette Vete

Bonjour · 125 g

6 kr ordinarie 7 kr

48 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Mezzi RigatoniPenne RigateNudlar SomenNudlar Soba−15 till −20 %

Pasta & ris

4 varor i erbjudandet

16 kr

32,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Hjort Medaljonger −20 % ↗

Hjort Medaljonger

MOUNTAIN RIVER · 400 g

80 kr ordinarie 99 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Dubbel NougatMjölkchoklad BarMarabouCoco DubbelJapp Dubbel+2−19 %

Marabou

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

40,00, Välj & blanda! 5 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Mat & Bak Margarin −19 % ↗

Mat & Bak Margarin

MILDA · 1000 g

30 kr ordinarie 37 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Klassisk Krydda −19 % ↗

Klassisk Krydda

Tajin · 142 g

30 kr ordinarie 37 kr

211 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Appenzeller Extra −19 % ↗

Appenzeller Extra

WERNERSSON OST · 180 g

349 kr/kg ordinarie 429 kr/kg

ca 63 kr/st

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Vegofärs −19 % ↗

Vegofärs

Anamma · 450 g

37 kr ordinarie 45 kr

82 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Vegobullar FrystaVegoburgare Frysta/4-pack−19 %

Anamma

2 varor i erbjudandet

37 kr ordinarie 45 kr

36,90/st, Spara 8,43 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Vaniljyoghurt KanelbulleHallon Slät VaniljyoghurtPäron Slät VaniljyoghurtSommarbär Klassisk VaniljOriginal Slät Vaniljyoghurt−18 %

Vaniljyoghurt

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

40,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Tortilla Chips CheeseNacho ChipsTortilla Chips Salta−18 %

Chips

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

26,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Saltade MatkexRanch MatkexSourcream & On Matkex−15 %

Matkex

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

20,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Kyckling Bröstfilé −18 % ↗

Kyckling Bröstfilé

Top Choice · 1000 g

90 kr/kg ordinarie 109 kr/kg

ca 90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Sötstark Senap −17 % ↗

Sötstark Senap

FELIX · 380 g

18 kr ordinarie 22 kr

47 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Fruktkusar 6-pack −17 % ↗

Fruktkusar 6-pack

Fazer · 420 g

24 kr ordinarie 29 kr

57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Tortilla Mini −17 % ↗

Tortilla Mini

BANDEROS · 200 g

12 kr ordinarie 14 kr

58 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Vegoschnitzel FrystVegokorv FrystFalafel Fryst−17 %

Fryst

3 varor i erbjudandet

37 kr ordinarie 44 kr

36,90/st, Spara 7,48 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Naturell Tofu Fast −17 % ↗

Naturell Tofu Fast

ELDORADO · 200 g

10 kr ordinarie 12 kr

50 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Camembert Petit −17 % ↗

Camembert Petit

MON AMI · 125 g

15 kr ordinarie 18 kr

119 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
French Brie −17 % ↗

French Brie

MON AMI · 125 g

15 kr ordinarie 18 kr

119 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Tyck till