↗ Eltandborsthuvud Pro Cross Action 6-pack ORAL-B · 6 st 219 kr 219,00/st 37 kr/stt.o.m. 4 okt Enköping Romberga
↗ Såpa Städservetter Sjöbris Grumme · 30 st 45 kr 45,00, 2 för 1,50 kr/stt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Fisk i Sås Box Fresh & Fine SHEBA · 300 g 58 kr 58,00, 2 för 193 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Skogsglänta Skandinavisk Twist ARVIDNORDQUIST · 17 st 50 kr 50,00, 2 för 2,94 kr/stt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Sourcream & On Matkex GÖTEBORGS KEX · 74 g 20 kr 20,00, 2 för 270 kr/kgt.o.m. 11 okt Enköping Romberga
↗ Rökta Skinka Bror Jakobs JAKOBSDALS · 100 g 40 kr 40,00, 2 för, Max 3 köp 400 kr/kgt.o.m. 4 okt Enköping Romberga
↗ Vitamindryck Hydrate Vitamin Well · 1150 ml 46 kr 46,00 +pant, 2 för 40 kr/lt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Trippel Honningsnötter DENLILLENÖTT · 190 g 50 kr 50,00, 2 för 263 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Filéer Panerade 4-pack Nothing F!SHY · 250 g 30 kr 29,90/st 120 kr/kgt.o.m. 4 okt Enköping Romberga
↗ Tortilla Chips Cheese SANTA MARIA · 185 g 22 kr 22,00, 2 för 119 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Mango Dried Torkad Mango SUNSHINE DELIG · 100 g 48 kr 48,00, 2 för 480 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Chocolate Protein Milkshake PROFEEL · 250 ml 28 kr 28,00, 2 för 112 kr/lt.o.m. 11 okt Enköping Romberga
↗ Ricotta Mild Färskost GARANT · 250 g 25 kr 25,00, 2 för, Max 3 köp 100 kr/kgt.o.m. 4 okt Enköping Romberga
↗ Tortilla Original Medium SANTA MARIA · 320 g 26 kr 26,00, 2 för 81 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Kidneybönor Ekologiska GARANT EKO · 230 g 22 kr 22,00, 2 för 96 kr/kgt.o.m. 4 okt Enköping Romberga
↗ Eye Make-Up Remover Cares Lashes NIVEA · 125 ml 65 kr 65,00, 2 för 520 kr/lt.o.m. 11 okt Enköping Romberga
↗ Snabbkaffe Cappuccino 18-pack NESCAFÉ · 225 g 70 kr 70,00, 2 för 311 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Fettuccine Färsk Pasta Garant · 250 g 25 kr 25,00, 2 för, Max 3 köp 100 kr/kgt.o.m. 4 okt Enköping Romberga
↗ Idealmakaroner Gammaldags KUNGSÖRNEN · 750 g 21 kr 21,00, 2 för 28 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Sport 3In1 Body Face Hair PALMOLIVE · 250 ml 34 kr 34,00, 2 för 136 kr/lt.o.m. 11 okt Enköping Romberga
↗ Hallon Slät Vaniljyoghurt VALIO · 1000 g 40 kr 40,00, 2 för 40 kr/kgt.o.m. 11 okt Enköping Romberga
↗ Svenskt Matvete Eko Frebaco Kvarn · 500 g 22 kr 22,00, 2 för 44 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga
↗ Original Amerikansk Dressing KAVLI · 230 g 30 kr 30,00, 2 för 130 kr/kgt.o.m. 1 nov Enköping Romberga