Primat

23,00, Välj & blanda! 5 för

5 varor i erbjudandet på Willys Karlskrona Slottsbacken · t.o.m. 1 nov

← Alla erbjudanden
Fralla Fullkorn −30 % ↗

Fralla Fullkorn

Dafgårds · 75 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

61 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Minibaguette Vete −30 % ↗

Minibaguette Vete

Bonjour · 55 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

84 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Ostfralla −30 % ↗

Ostfralla

Surådeg · 70 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

66 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Rosenbröd −30 % ↗

Rosenbröd

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Surdegsfralla Svensk −30 % ↗

Surdegsfralla Svensk

Dafgårds · 80 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

57 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Tyck till