Primat

Veckans erbjudanden på Willys Karlskrona Slottsbacken

462 erbjudanden just nu · Lyckeby · uppdaterat igår · Sida 4 av 5

Om butiken
Jordgubb Drickyoghurt −10 % ↗

Jordgubb Drickyoghurt

ELDORADO · 250 g

9 kr ordinarie 10 kr

36 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Slottsbacken
Citron Eko Klass 1 −10 % ↗

Citron Eko Klass 1

Garant Eko · 120 g

9 kr ordinarie 10 kr

74 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Multivitamin- Dryck −10 % ↗

Multivitamin- Dryck

ELDORADO · 1500 ml

13 kr ordinarie 14 kr

8 kr/l

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Slottsbacken
Pasta Bacon & ParmesansåsTacofärssås med RisFish & ChipOstschnitzel Fryst/1 PortKöttbullar med Mos+5−10 %

Findus

10 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 32 kr

85,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Original Senap −10 % ↗

Original Senap

FELIX · 360 g

18 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Pulled Pork −10 % ↗

Pulled Pork

TULIP · 500 g

45 kr ordinarie 50 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Slottsbacken
Lavender Mist RefillLinen Orchid Mist RefillCalming Rose Mist Refill−10 %

Mist Refill

3 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 50 kr

44,90/st, Spara 5,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Pulled Chicken −10 % ↗

Pulled Chicken

TULIP · 450 g

45 kr ordinarie 50 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Slottsbacken
Comfort 7 16-26KgComfort 5 9-14KgComfort 3 5-8KgUp&Go 8 19-30KgUp&Go 7 16-26Kg+5−10 %

Libero

10 varor i erbjudandet

89 kr ordinarie 99 kr

89/st, Handla för 300 kr, Max 3 köp

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Kimchi −10 % ↗

Kimchi

WANG · 410 g

63 kr ordinarie 70 kr

153 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Keratin Sleek −10 % ↗

Keratin Sleek

FRUCTIS · 200 ml

63 kr ordinarie 70 kr

315 kr/l

Karlskrona Slottsbacken
Pintobönor EkologiskaVita Bönor StoraCannellini BönorVita Bönor TomatsåsBlandade Bönor Ekologiska+2−10 %

Garant Eko

7 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 12 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Slottsbacken
Falukorv Ring −9 % ↗

Falukorv Ring

SCAN · 1500 g

60 kr ordinarie 66 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Slottsbacken
Hallon Blåbär −9 % ↗

Hallon Blåbär

GARANT · 225 g

30 kr ordinarie 33 kr

133 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Caramel Color Gloss −9 % ↗

Caramel Color Gloss

GLOSS SUPREME · 145 ml

99 kr ordinarie 109 kr

682 kr/l

Karlskrona Slottsbacken
Räkor Skalade −9 % ↗

Räkor Skalade

OMEGA · 400 g

73 kr ordinarie 80 kr

181 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Slottsbacken
Lammgrytbitar Fryst −9 % ↗

Lammgrytbitar Fryst

QIBBLA HALAL · 2200 g

99 kr/kg ordinarie 109 kr/kg

ca 218 kr/st

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Slottsbacken
Binda Normal −9 % ↗

Binda Normal

ELDORADO · 20 st

10 kr ordinarie 11 kr

0,50 kr/st

Karlskrona Slottsbacken
Pak Choi Klass 1 −9 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

20 kr ordinarie 22 kr

80 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Skivat Bacon −9 % ↗

Skivat Bacon

ELDORADO · 360 g

30 kr ordinarie 33 kr

83 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Himmelsk RöraGräddglass HasselnötPäron MjölkchokladVanilj Gammaldags−9 %

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

45,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
ZeroKoffeinfri Zero SugarOrangeLäsk PetOrange Zero+4−9 %

Läsk

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 19 kr

53,00 +pant, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Eco Mellanmörk −9 % ↗

Eco Mellanmörk

ARVIDNORDQUIST · 450 g

73 kr ordinarie 80 kr

162 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Wokmix Klassisk −8 % ↗

Wokmix Klassisk

GARANT · 500 g

20 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Äppelmos −8 % ↗

Äppelmos

ELDORADO · 720 g

12 kr ordinarie 13 kr

17 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Honung Fast −8 % ↗

Honung Fast

ELDORADO · 700 g

35 kr ordinarie 38 kr

50 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Haze Lager Af −8 % ↗

Haze Lager Af

PISTONHEAD · 330 ml

35 kr ordinarie 38 kr

106 kr/l

Karlskrona Slottsbacken
Halloumi Skivad −8 % ↗

Halloumi Skivad

GARANT · 200 g

35 kr ordinarie 38 kr

174 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Trosskydd Normal −7 % ↗

Trosskydd Normal

ELDORADO · 60 st

13 kr ordinarie 14 kr

0,22 kr/st

Karlskrona Slottsbacken
Hushållsost −7 % ↗

Hushållsost

ELDORADO · 150 g

22 kr ordinarie 24 kr

146 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Kyckling Rökt Plb −7 % ↗

Kyckling Rökt Plb

PRIME PATROL · 90 g

15 kr ordinarie 16 kr

166 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Kokt Skinka −7 % ↗

Kokt Skinka

PRIME PATROL · 100 g

15 kr ordinarie 16 kr

149 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Rökt Skinka −7 % ↗

Rökt Skinka

PRIME PATROL · 100 g

15 kr ordinarie 16 kr

149 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Sade Dilim Kalkon −7 % ↗

Sade Dilim Kalkon

ALADIN · 200 g

15 kr ordinarie 16 kr

75 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Fetaost −7 % ↗

Fetaost

KASSOS · 150 g

22 kr ordinarie 24 kr

146 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Peppar Jalapeno −7 % ↗

Peppar Jalapeno

20 g

139 kr/kg ordinarie 149 kr/kg

ca 2,78 kr/st

Karlskrona Slottsbacken
Näsdukar 3-Lag −6 % ↗

Näsdukar 3-Lag

ELDORADO · 10 st

15 kr ordinarie 16 kr

1,49 kr/st

Karlskrona Slottsbacken
Allrengöring −6 % ↗

Allrengöring

ELDORADO · 1000 ml

16 kr ordinarie 17 kr

16 kr/l

Karlskrona Slottsbacken
Cheddar Skivad −6 % ↗

Cheddar Skivad

FRISCHGOLD · 160 g

27 kr ordinarie 29 kr

168 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Gräddost Skivad −6 % ↗

Gräddost Skivad

FRISCHGOLD · 160 g

27 kr ordinarie 29 kr

168 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Emmentaler Skivad −6 % ↗

Emmentaler Skivad

FRISCHGOLD · 200 g

27 kr ordinarie 29 kr

134 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Maasdamer Skivad −6 % ↗

Maasdamer Skivad

FRISCHGOLD · 200 g

27 kr ordinarie 29 kr

134 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Gouda Skivad −6 % ↗

Gouda Skivad

FRISCHGOLD · 200 g

27 kr ordinarie 29 kr

134 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Natt Ultra Tunn −6 % ↗

Natt Ultra Tunn

INTUITION · 10 st

17 kr ordinarie 18 kr

1,69 kr/st

Karlskrona Slottsbacken
Normal Ultra Tunn −6 % ↗

Normal Ultra Tunn

INTUITION · 16 st

17 kr ordinarie 18 kr

1,06 kr/st

Karlskrona Slottsbacken
Normal Ultra Tunn −6 % ↗

Normal Ultra Tunn

INTUITION · 14 st

17 kr ordinarie 18 kr

1,21 kr/st

Karlskrona Slottsbacken
Feta Ekologisk −5 % ↗

Feta Ekologisk

GARANT EKO · 150 g

28 kr ordinarie 30 kr

186 kr/kg

Karlskrona Slottsbacken
Fresh Discs Lime −5 % ↗

Fresh Discs Lime

DUCK · 36 ml

37 kr ordinarie 39 kr

1025 kr/l

Karlskrona Slottsbacken
Energidryck ↗

Energidryck

Red Bull · 250 ml

22 kr 22,00 +pant, 2 för

88 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Slottsbacken
Baby Storpack ↗

Baby Storpack

MINSTINGEN · 120 st

40 kr 40,00, 2 för

0,33 kr/st

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Slottsbacken
Fish And Crisp Burger ↗

Fish And Crisp Burger

FINDUS · 230 g

59 kr 59,00, 3 för, Max 3 köp

257 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Slottsbacken
Tyck till