−10 % Valio 4 varor i erbjudandet 14 kr ordinarie 16 kr 28,00, Välj & blanda! 2 fört.o.m. 11 okt Nyköping
−10 % ↗ Profeel Strawberry Ice Cream VALIO · 250 ml 14 kr ordinarie 16 kr 56 kr/lt.o.m. 11 okt Nyköping
−10 % ↗ Chocolate Protein Milkshake PROFEEL · 250 ml 14 kr ordinarie 16 kr 56 kr/lt.o.m. 11 okt Nyköping
−10 % ↗ Kyckling Och Grönsaker FRISKIES · 3500 g 105 kr ordinarie 117 kr 30 kr/kgt.o.m. 1 nov Nyköping
−10 % Drickyoghurt 4 varor i erbjudandet 9 kr ordinarie 10 kr 8,90/st, Spara 1,00 kr/stt.o.m. 11 okt Nyköping
+5−10 % Findus 10 varor i erbjudandet 28 kr ordinarie 32 kr 85,00, Välj & blanda! 3 fört.o.m. 1 nov Nyköping
−10 % Mist Refill 3 varor i erbjudandet 45 kr ordinarie 50 kr 44,90/st, Spara 5,00 kr/stt.o.m. 1 nov Nyköping
+5−10 % Libero 10 varor i erbjudandet 89 kr ordinarie 99 kr 89/st, Handla för 300 kr, Max 3 köpt.o.m. 1 nov Nyköping
+2−10 % Garant Eko 7 varor i erbjudandet 11 kr ordinarie 12 kr 22,00, Välj & blanda! 2 fört.o.m. 4 okt Nyköping
−9 % ↗ Lammgrytbitar Fryst QIBBLA HALAL · 2200 g 99 kr/kg ordinarie 109 kr/kg ca 218 kr/stt.o.m. 4 okt Nyköping
−9 % Triumf Glass 4 varor i erbjudandet 15 kr ordinarie 17 kr 45,00, Välj & blanda! 3 fört.o.m. 1 nov Nyköping
+4−9 % Läsk 9 varor i erbjudandet 18 kr ordinarie 19 kr 53,00 +pant, Välj & blanda! 3 fört.o.m. 1 nov Nyköping
−7 % ↗ Surkål Opastöriserad Klass 1 Plivit Trade · 1500 g 35 kr/kg ordinarie 38 kr/kg ca 52 kr/st Nyköping