Primat

Veckans erbjudanden på Willys Karlskrona Pantarholmen

177 erbjudanden just nu · Karlskrona · uppdaterat idag · Sida 2 av 2 · Endast erbjudanden

Om butiken
Zero ↗

Zero

COCA-COLA · 1500 ml

53 kr 53,00 +pant, 3 för

35 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Energidryck ↗

Energidryck

Red Bull · 250 ml

22 kr 22,00 +pant, 2 för

88 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Baby Storpack ↗

Baby Storpack

MINSTINGEN · 120 st

40 kr 40,00, 2 för

0,33 kr/st

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Fish And Crisp Burger ↗

Fish And Crisp Burger

FINDUS · 230 g

59 kr 59,00, 3 för, Max 3 köp

257 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Choco Flakes ↗

Choco Flakes

ELDORADO · 375 g

42 kr 42,00, 2 för

112 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Ice Coffee Frappé ↗

Ice Coffee Frappé

NESCAFÉ · 8 st

45 kr 45,00, 2 för

6 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Avfallspåse Vit ↗

Avfallspåse Vit

FIXA · 25 st

35 kr 35,00, 2 för

1,40 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Intimhygien ↗

Intimhygien

GUNRY · 50 st

20 kr 19,90/st

0,40 kr/st

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Kaviar Mild ↗

Kaviar Mild

SVENNES · 250 g

45 kr 45,00, 2 för

180 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Hallonsoda Zero ↗

Hallonsoda Zero

PREMIER · 330 ml

20 kr 20,00 +pant, 4 för

61 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Paté med Oxe ↗

Paté med Oxe

SMART PETS · 150 g

40 kr 40,00, 10 för

267 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Vitamindryck Hydrate ↗

Vitamindryck Hydrate

Vitamin Well · 1150 ml

46 kr 46,00 +pant, 2 för

40 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Platinum Orginal ↗

Platinum Orginal

YES · 1250 ml

60 kr 59,90/st

48 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Raggsocka Dam 37/40 ↗

Raggsocka Dam 37/40

Softer Days · 1 st

69 kr 69,00, 2 för

69 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
My Intimate Wipes ↗

My Intimate Wipes

MEVOLUTION · 20 st

20 kr 20,00, 2 för

1 kr/st

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Mozzarella RivenOriginal

Ost

2 varor i erbjudandet

35 kr

35,00, 2 för, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Sticks Kycklin ↗

Sticks Kycklin

SMART PETS · 25 g

25 kr 25,00, 2 för

1000 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Mezzi Rigatoni ↗

Mezzi Rigatoni

LA MOLISANA · 500 g

32 kr 32,00, 2 för

64 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Sköljmedel Pion ↗

Sköljmedel Pion

Grumme · 750 ml

55 kr 55,00, 2 för

73 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Chili Mayo Hot ↗

Chili Mayo Hot

EL TACO TRUCK · 200 ml

48 kr 48,00, 2 för

240 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Havregryn ↗

Havregryn

GARANT EKO · 750 g

28 kr 28,00, 2 för

37 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Karies Kontrol ↗

Karies Kontrol

COLGATE · 75 ml

39 kr 39,00, 3 för

520 kr/l

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
SkumtomtarMint Sugar Free

Godis

2 varor i erbjudandet

30 kr

30,00, 3 för

t.o.m. 8 nov

Karlskrona Pantarholmen
Oparfymerad KulörKulör Parfymfri

Kulör

2 varor i erbjudandet

50 kr

50,00, 2 för

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Whole Hazelnut ↗

Whole Hazelnut

RITTER SPORT · 100 g

40 kr 40,00, 2 för

400 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Multivitamin- Dryck ↗

Multivitamin- Dryck

ELDORADO · 1500 ml

25 kr 25,00, 2 för

17 kr/l

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Hundbajspåsar ↗

Hundbajspåsar

FIRST PRICE · 50 st

15 kr 15,00, 2 för

0,30 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Glassbåtar 6-pack ↗

Glassbåtar 6-pack

SIA Glass · 840 ml

75 kr 75,00, 2 för

13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Tortilla Mini ↗

Tortilla Mini

BANDEROS · 200 g

23 kr 23,00, 2 för

115 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Vanilla Milkshake ↗

Vanilla Milkshake

PROPUD · 330 ml

32 kr 32,00, 2 för

97 kr/l

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Medium Roast ↗

Medium Roast

LÖFBERGS · 400 g

135 kr 135,00, 2 för

338 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Kexchoklad ↗

Kexchoklad

Cloetta · 60 g

35 kr 35,00, 5 för

583 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Prosciutto Crudo ↗

Prosciutto Crudo

GARANT · 80 g

50 kr 50,00, 2 för

625 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Karlskrona Pantarholmen
Gräddsås 3-pack ↗

Gräddsås 3-pack

Blå Band · 66 g

22 kr 22,00, 2 för

7 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Gammeldags Vanilj ↗

Gammeldags Vanilj

ALVESTAGLASS · 1000 ml

65 kr 65,00, 2 för

65 kr/l

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Vanilj Gammaldags ↗

Vanilj Gammaldags

TRIUMF GLASS · 500 ml

45 kr 45,00, 3 för

90 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Räkor Skalade ↗

Räkor Skalade

OMEGA · 400 g

145 kr 145,00, 2 för

363 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Svenskt Matvete Eko ↗

Svenskt Matvete Eko

Frebaco Kvarn · 500 g

22 kr 22,00, 2 för

44 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Smarties ↗

Smarties

Nestle · 38 g

30 kr 30,00, 4 för

789 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Diskduk ↗

Diskduk

FIXA · 4 st

25 kr 25,00, 2 för

6 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Pasta Alfredo ↗

Pasta Alfredo

FINDUS · 400 g

85 kr 85,00, 3 för

213 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Fryspåse 3L ↗

Fryspåse 3L

ELDORADO · 30 st

30 kr 30,00, 4 för

1 kr/st

t.o.m. 4 okt

Karlskrona Pantarholmen
Original ↗

Original

AHLGRENS BILAR · 160 g

26 kr 26,00, 2 för

163 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlskrona Pantarholmen
Tyck till