Primat

23,00, Välj & blanda! 5 för

11 varor i erbjudandet på Willys Trelleborg Väst · t.o.m. 1 nov

← Alla erbjudanden
Fröbräck −30 % ↗

Fröbräck

SÖDERVIDINGE · 85 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

54 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Källarbräck −30 % ↗

Källarbräck

SödervidingeBagaren · 85 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

54 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Medelhavfralla −30 % ↗

Medelhavfralla

Södervidinge · 85 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

54 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Minibaguette Vete −30 % ↗

Minibaguette Vete

Bonjour · 55 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

84 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Ostfralla −30 % ↗

Ostfralla

Surådeg · 70 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

66 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Rosenbröd −30 % ↗

Rosenbröd

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Rågruta −30 % ↗

Rågruta

Södervidinge · 85 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

54 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Småfranska −30 % ↗

Småfranska

SödervidingeBagaren · 85 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

54 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Solrosruta −30 % ↗

Solrosruta

Södervidinge · 85 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

54 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Vallmobräck −30 % ↗

Vallmobräck

SödervidingeBagaren · 85 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

54 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Trelleborg Väst
Tyck till