Primat

23,00, Välj & blanda! 5 för

5 varor i erbjudandet på Willys Piteå · t.o.m. 1 nov

← Alla erbjudanden
Ostfralla −30 % ↗

Ostfralla

Surådeg · 70 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

66 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Piteå
Rosenbröd −30 % ↗

Rosenbröd

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Piteå
Vallmobräck −30 % ↗

Vallmobräck

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Piteå
Tyck till