Primat

Veckans erbjudanden på Willys Eslöv

470 erbjudanden just nu · Eslöv · uppdaterat igår · Sida 3 av 5

Om butiken
Raggsocka Herr 40/43-44/47Raggsocka Barn 31/33-34/36−14 %

Raggsocka

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 40 kr

69,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Byxblöjor Storlek 6 16-26KgByxblöjor Storlek 4 8-14Kg−13 %

Byxblöjor Storlek

2 varor i erbjudandet

129 kr ordinarie 149 kr

129,00/st, Spara 20,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Snabbmakaroner −13 % ↗

Snabbmakaroner

Kungsörnen · 750 g

13 kr ordinarie 15 kr

17 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Tacopaj Nötförs M TacosmakKöttfärspaj Nötfärs VästerbotostCaesarpaj Kyckling BaconKycklingpaj Fryst/1 PortOst & Skinkpaj+1−13 %

Dafgårds

6 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 28 kr

98,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Medium RoastJubileum MellanrostKharisma MörkrostDark Roastupp till −13 %

Löfbergs

4 varor i erbjudandet

68 kr

135,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Rostbiff av Hjort −13 % ↗

Rostbiff av Hjort

MOUNTAIN RIVER · 420 g

169 kr/kg ordinarie 195 kr/kg

ca 71 kr/st

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Cream Cheese& Rödlök ChipsBacon Megakrispiga Potatis−13 %

Redhead

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

22,90/st, Spara 3,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Chili Cheese −13 % ↗

Chili Cheese

REDHEAD · 150 g

23 kr ordinarie 26 kr

153 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Kaviar MildKaviar Dill−13 %

Kaviar

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

45,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Citrus Aktiv-GelFresh Aktiv-Gel−13 %

Aktiv-Gel

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

19,90/st, Spara 3,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Pesto Basilico NötfriPesto GenovesePesto Rosso−11 %

Pesto

3 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

46,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Majskyckling Gårds −13 % ↗

Majskyckling Gårds

TRADIFOOD · 1500 g

109 kr/kg ordinarie 125 kr/kg

ca 164 kr/st

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Gochujang −13 % ↗

Gochujang

WANG · 170 g

19 kr ordinarie 22 kr

111 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Sodakombi X TrocaderoSaltlakritsOriginal−13 %

Ahlgrens Bilar

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

26,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Crunchy Hazeln ProteinCrunchy Peanut ProteinRoasted PeanutMjölkchoklad PistachioHoney Salted Almonds+6−13 %

Ritter Sport

11 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

40,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Salt Karamell FlerpackGlasspinnar Salt Lakrits 6-packJuni StrutGlassbåt HallonGlassbåtar 6-pack−12 %

Sia Glass

5 varor i erbjudandet

38 kr

75,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Skivat Bacon −13 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

35 kr ordinarie 40 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Salami Premium −13 % ↗

Salami Premium

KOMÉTA · 400 g

70 kr ordinarie 80 kr

175 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Fläderkulle Skandinavisk TwistLakritstäppa Skandinavisk TwistÄppellund Skandinavisk TwistSkogsglänta Skandinavisk Twist−12 %

Skandinavisk Twist

4 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

50,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Mango Pineapple CoconutMango PassionsfruktLemon Mango DriedStrawberry MangoMango Dried Torkad Mango−12 %

Mango

5 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 27 kr

48,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Coconut Milk −12 % ↗

Coconut Milk

AMPAWA · 500 ml

29 kr ordinarie 33 kr

58 kr/l

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Avfallspåse Vit −12 % ↗

Avfallspåse Vit

FIXA · 25 st

18 kr ordinarie 20 kr

0,70 kr/st

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Skivor Garlic & HerbSkivor Tomat & Basilika−12 %

Skivor

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 25 kr

21,90/st, Spara 3,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Bon BonsRaspberry LicoriceEucalyptus Big PackLicorice Sea SaltHalstabletter Salvi+1−12 %

Läkerol

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

19,90/st, Spara 2,71 kr/st

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Strösocker −12 % ↗

Strösocker

GARANT · 2000 g

20 kr ordinarie 23 kr

10 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Triple Treat Mix −12 % ↗

Triple Treat Mix

LÄKEROL · 75 g

20 kr ordinarie 23 kr

265 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Tex Mex Style Dip −12 % ↗

Tex Mex Style Dip

SANTA MARIA · 250 g

25 kr ordinarie 28 kr

100 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Honung −12 % ↗

Honung

GARANT EKO · 400 g

50 kr ordinarie 57 kr

125 kr/kg

Eslöv
Skinka Lufttorkad −12 % ↗

Skinka Lufttorkad

MONTE CASTELLO · 300 g

50 kr ordinarie 57 kr

166 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Eng Cheddar Skivad −12 % ↗

Eng Cheddar Skivad

CATHEDRAL CITY · 150 g

30 kr ordinarie 34 kr

199 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Limonata SparklingPesca Clementina ZeroMelograno Arancia Zero−12 %

San Pellegrino

3 varor i erbjudandet

53 kr ordinarie 60 kr

52,90/st +pant, Spara 7,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Bryggkaffe MörkrostCrescendo Extra MörkrostBryggkaffe MellanmörkMellanrost Perfekt med MjölkKharisma Mörkrost+1−12 %

Löfbergs

6 varor i erbjudandet

53 kr ordinarie 60 kr

52,90/st, Spara 7,00 kr/st, Max 2 köp

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Kexchoklad −11 % ↗

Kexchoklad

Cloetta · 60 g

7 kr ordinarie 8 kr

117 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Jalapeño Amerikans DressingBacon Amerikansk DressingOriginal Amerikansk DressingGurkmajonnäs Amerikansk Dressing−11 %

Dressing

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

30,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Leverpastej GurkaLeverpastej Original−11 %

Leverpastej

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

20,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Frökusar −11 % ↗

Frökusar

Fazer · 420 g

24 kr ordinarie 27 kr

57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Outdoor Fresh −11 % ↗

Outdoor Fresh

SOFTLAN · 300 ml

40 kr ordinarie 45 kr

133 kr/l

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Potatisgratäng −11 % ↗

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

53 kr ordinarie 60 kr

26 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Ajvar Stark −11 % ↗

Ajvar Stark

MINELLA · 690 g

32 kr ordinarie 36 kr

46 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Ajvar Mild −11 % ↗

Ajvar Mild

MINELLA · 690 g

32 kr ordinarie 36 kr

46 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Blond LjusrostAmigas MörkrostSolid Mellanrost−11 %

Arvidnordquist

3 varor i erbjudandet

73 kr ordinarie 82 kr

72,90/st, Spara 7,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Kitkat White 4 FingerLion ChocoLion WhiteKitkat 4FingerSmarties−11 %

Nestlé

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 8 kr

30,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Chili Nötmix Söt Salt med StingMandel Jordnöt Nötmix Honung SaltHonung & Salt Nötmix−11 %

Nötmix Salt

3 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 27 kr

48,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Nötmix Klassisk −11 % ↗

Nötmix Klassisk

ESTRELLA · 200 g

24 kr ordinarie 27 kr

120 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Fågel Gel Fresh & FineMix i Sås Box Fresh & FineMix i Sås Box Fresh & FineFågelmix i Sås Fresh & FineFisk i Sås Box Fresh & Fine−11 %

Fresh Fine

5 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 33 kr

58,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Brie De Meaux −11 % ↗

Brie De Meaux

WERNERSSONS · 190 g

249 kr/kg ordinarie 279 kr/kg

ca 47 kr/st

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Kokosmjölk 7% −11 % ↗

Kokosmjölk 7%

SPICEFIELD · 400 ml

11 kr ordinarie 12 kr

27 kr/l

Eslöv
Choco FlakesChoco Popz−11 %

Choco

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 24 kr

42,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Eslöv
Crunchy Pieces BiscoffMjölkchoklad Black SaltlakritsFrukt & Mandel MjölkchokladDaim MjölkchokladMjölkchoklad Schweizernöt+3−11 %

Marabou

8 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 18 kr

32,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Gulaschsoppa ÖsterrikiskGulaschsoppa Vegetarisk−5 till −10 %

Gulaschsoppa

2 varor i erbjudandet

38 kr

75,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Frukt Musli −10 % ↗

Frukt Musli

FREBACO KVARN · 550 g

26 kr ordinarie 29 kr

47 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Spring FlowersAllrengöring CitronAllrengöring OriginalAllrengöring Peony Flowers−10 %

Ajax

4 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 29 kr

25,90/st, Spara 3,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Eslöv
Jordg/Vit Chok PuddingChoklad ProteinmousseChoklad ProteinpuddingCappuccino Mousse−10 %

Valio

4 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 16 kr

28,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Eslöv
Tyck till