Primat

Erbjudanden på Willys Båstad

465 erbjudanden just nu · Båstad · uppdaterat idag · Sida 1 av 5

Om butiken
Paté KycklingPaté Lamm RisPaté med Oxe−66 %

Paté

3 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 12 kr

40,00, Välj & blanda! 10 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Vaniljbulle −65 % ↗

Vaniljbulle

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Kanelbulle 1-p −65 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Mango −44 % ↗

Mango

333 g

10 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Edamer 23%Gouda 28%Port Salut−39 %

Skånemejerier

3 varor i erbjudandet

60 kr/kg ordinarie 98 kr/kg

59,90/kg, Spara 38,00 kr/kg, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Båstad
VaniljbulleKanelbulle 1-pDonut Fyrkant Rosa ToppingPrincessmunk Grön GlasyrCookie Hallon Vit Choklad+22−38 %

Kex & kakor

27 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 11 kr

28,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Vetemjöl −38 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

10 kr ordinarie 16 kr

4,95 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Båstad
Morot Klass 1 −38 % ↗

Morot Klass 1

100 g

10 kr/kg ordinarie 16 kr/kg

ca 0,99 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Rödbeta Klass 1 −38 % ↗

Rödbeta Klass 1

150 g

10 kr/kg ordinarie 16 kr/kg

ca 1,49 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Fryspåse 5LFryspåse 3L−37 %

Fryspåse

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

30,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 4 okt

Båstad
Fryspåse 2L −37 % ↗

Fryspåse 2L

ELDORADO · 40 st

8 kr ordinarie 12 kr

0,19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Laktosfri OriginalMozzarella Fior di Latte RivenMozzarella RivenVästerbottensost®Vitlök & Örter Färskost Light+4−12 till −35 %

Ost

9 varor i erbjudandet

18 kr

Klubbpris, 35,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Båstad
Wash Gel RefreshingToner RefreshingCleansing Milk RefreshingEye Make-Up Remover Cares LashesAnsiktsrengöring Hydrocare+1−12 till −35 %

Hygien & skönhet

6 varor i erbjudandet

33 kr

65,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Båstad
Bluey Kids 3-5 ÅrKids Bluey 0-5 ÅrMax Fresh Cooling CrystalsMax Fresh Active CleanMax White White + Crystals+5−18 till −35 %

Colgate

10 varor i erbjudandet

13 kr

39,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 11 okt

Båstad
Smooth Rakhyvel −34 % ↗

Smooth Rakhyvel

Venus · 1 st

59 kr ordinarie 90 kr

59 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Smör Normalsaltat −33 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

40 kr ordinarie 60 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Ikaffe EkologiskIkaffe LightIkaffe Barista Edition−14 till −31 %

Ikaffe

3 varor i erbjudandet

15 kr

30,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Båstad
Double Twist Kyckling ViltSoft BitesMini Snacks Småbitar TräningSticks LaxSticks Kycklin+3−10 till −30 %

Smart Pets

8 varor i erbjudandet

13 kr

25,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Surdegsfralla SvenskRosenbrödSmåfranskaSolrosbulleOstbulle 55g Sjöstrands & Erics Bageriet+5−30 %

Bröd

10 varor i erbjudandet

4,60 kr ordinarie 7 kr

23,00, Välj & blanda! 5 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Müslibulle 70g Sjöstrands & Erics BagerietBirkabulle & Erics−30 %

Erics

2 varor i erbjudandet

4,60 kr ordinarie 7 kr

23,00, Välj & blanda! 5 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Kassler Bit −29 % ↗

Kassler Bit

Fåddman · 750 g

60 kr/kg ordinarie 85 kr/kg

ca 45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Shower ShaveHygiene Plus Sensitive Hand WashOrchid & Milk Nourishing Hand WashRefreshing Body Face HairSport 3In1 Body Face Hair+11−10 till −29 %

Palmolive

16 varor i erbjudandet

17 kr

34,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Båstad
Oregano Klass 1Salvia Klass 1Fransk DragonRosmarin Klass 1−29 %

Garant

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

9,90/st, Spara 4,00 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Timjan −29 % ↗

Timjan

15 g

10 kr ordinarie 14 kr

660 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Starry Night And Neon LightsZesty Pink FireworksA Lily Bit Of Heaven−29 %

Mevolution

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

9,90/st, Spara 4,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Båstad
Casablanca Woods −29 % ↗

Casablanca Woods

MEVOLUTION · 300 ml

10 kr ordinarie 14 kr

33 kr/l

t.o.m. 11 okt

Båstad
Pastasås Fyra OstarPastasås TomatPastasås Svamp−29 %

Pastasås

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 35 kr

24,90/st, Spara 10,02 kr/st, Max 5 köp

t.o.m. 4 okt

Båstad
Rich Nourishing −29 % ↗

Rich Nourishing

NIVEA · 400 ml

40 kr ordinarie 56 kr

100 kr/l

t.o.m. 11 okt

Båstad
Prosciutto Crudo −28 % ↗

Prosciutto Crudo

GARANT · 80 g

25 kr ordinarie 35 kr

313 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Båstad
Rökta Skinka Bror JakobsKokta Skinka SkivadGallerrökt SkinkaGallerrökt Skinka Skivad−28 %

Skinka

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

Klubbpris, 40,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Båstad
Jarlsberg Block −28 % ↗

Jarlsberg Block

TINE · 830 g

99 kr/kg ordinarie 137 kr/kg

ca 82 kr/st

t.o.m. 1 nov

Båstad
Vattenmelon IsteIste Citron−28 %

Iste

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 7 kr

20,00 +pant, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Ros i Kruka −27 % ↗

Ros i Kruka

1 st

40 kr ordinarie 55 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Glass Himmelsk Röra Inget Tillsatt SockerGlass Gammeldags Vanilj Inget Tillsatt SockerGlass Salt Karamell LaktosfriGammeldags Vanilj LaktosfriKaffe Böna+3−14 till −25 %

Alvestaglass

8 varor i erbjudandet

33 kr

65,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Båstad
Pane Napoletano −25 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Båstad
Säsongsmix Klass 1Ruccola Klass 1−25 %

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

14,90/st, Spara 5,00 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Spenat Klass 1 −25 % ↗

Spenat Klass 1

Garant · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Hot Honey ChipsRanch & Sourcream ChipsSourcream & Onion ChipsSaltade ChipsChips Grill−25 %

Chips

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

30,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Båstad
ChitarraLasagneplattor Färsk PastaFettuccine Agli SpinaciFettuccine Färsk PastaPappardelle Färsk Pasta+1−24 %

Garant

6 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

Klubbpris, 25,00, Välj & blanda! 2 för, Max 3 köp

t.o.m. 4 okt

Båstad
Hundbajspåsar −24 % ↗

Hundbajspåsar

FIRST PRICE · 50 st

8 kr ordinarie 10 kr

0,15 kr/st

t.o.m. 1 nov

Båstad
Omega-3 Kapslar −24 % ↗

Omega-3 Kapslar

Biosalma · 160 st

80 kr ordinarie 105 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 8 nov

Båstad
Päronsoda ZeroLemon Lime Zero Läsk, BurkBerries Läsk BurkGrape Läsk BurkExotisk Zero+3−23 %

Premier

8 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 7 kr

20,00 +pant, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Kronljus Vit −23 % ↗

Kronljus Vit

FIXA · 30 st

99 kr ordinarie 129 kr

3,30 kr/st

t.o.m. 1 nov

Båstad
Tändblock −23 % ↗

Tändblock

H&F · 100 st

50 kr ordinarie 65 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 8 nov

Båstad
Salsa Pineapple VodkaCheezy Jalapeño SauceCheezy SauceJalapeno Lime MayoChili Mayo Hot−23 %

El Taco Truck

5 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 31 kr

48,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Kulörtvätt PionVittvätt Konc TvättsåpaKulörtvätt ParfymfriKulörtvätt Konc TvättsåpaKulörtvätt Syren+9−15 till −23 %

Grumme

14 varor i erbjudandet

28 kr

55,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Spaghetti Klippt −22 % ↗

Spaghetti Klippt

KUNGSÖRNEN · 350 g

10 kr ordinarie 13 kr

28 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Båstad
Äppelblom ÄttikaSåpa Städservetter SjöbrisÄppelblom ÄttiksspraySåpaspray Sjöbris−19 %

Grumme

4 varor i erbjudandet

23 kr

45,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
FiberhavregrynRågflingorHavregryn−12 till −22 %

Garant Eko

3 varor i erbjudandet

14 kr

28,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Strong MintGranate Mint−21 %

Mint

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 63 kr

49,80/st, Spara 13,10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Båstad
Soft Mint −21 % ↗

Soft Mint

FLUX · 500 ml

50 kr ordinarie 63 kr

100 kr/l

t.o.m. 11 okt

Båstad
Chili Con CarneRavioli i Köttsås−12 till −21 %

Felix

2 varor i erbjudandet

38 kr

75,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Båstad
Kanel Malen −20 % ↗

Kanel Malen

ELDORADO · 80 g

12 kr ordinarie 15 kr

149 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Kanel Hel −20 % ↗

Kanel Hel

ELDORADO · 40 g

12 kr ordinarie 15 kr

298 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Båstad
Påsklämmor −20 % ↗

Påsklämmor

TWIXIT · 28 st

20 kr ordinarie 25 kr

0,71 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Kycklingben −20 % ↗

Kycklingben

Top Choice · 1000 g

40 kr/kg ordinarie 50 kr/kg

ca 40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Båstad
Tyck till